2752
2734
عنوان

من چمه?😢😣😤

208 بازدید | 23 پست

من زندگیم فوتباله..

تایپک های قبل مو خونده باشین میدونین اوضاعمو..

امروز بعد از کلی جون کندن تونستم فوتسال ثبت نام کنم ولی لباس نداشتم😑با لباس خونگی رفتم روم نشد برم توی زمین با این لباسا...الکی ب مربیه گفتم خون دماغ شدم بگو بابام بیاد 

اعتمادبنفسم صفرههههه دیگه خستم از کارام و خودم

چرا پدرمادرم اینطورن؟

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
خب عزیزم یک لباس که نسبتا اسپرت باشه بپوش لباس خاصی که نداره زیاد حساس نشو

😂کاش حداقل کمی سختگیر بودم

سختگیر کجا بود

همونم ندارم اومدم خونه میم لباس ندارم مامانم میگه تو اصلا برو شاید خون دماغ شدی مردی😏

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به خاطر اینکه لباس نداشتی اعتماد بنفست پایین بود یا کلا پایینه؟

کلا پایین..

این ک رفتم تو و دیدم همه با لباس فوتبال دارن تمرین میکنند من با این لباسام خیلی خجالت کشیدم صن نتونستم ب هدفام فک کنم

😂کاش حداقل کمی سختگیر بودم سختگیر کجا بود  همونم ندارم اومدم خونه میم لباس ندارم مامانم میگه ...

دور از جونت چرا آخه؟

عصبانیش نکردی با لحن بد حرف بزنی؟یا از قبل بحثتون نشده بود؟

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️
کلا پایین.. این ک رفتم تو و دیدم همه با لباس فوتبال دارن تمرین میکنند من با این لباسام خیلی خجالت ک ...

خیلیا هستن حتی با بدترین اوضاع هم اعتماد بنفس دارن اصلا کاری ندارن مردم چی میگن

بنظرم چند جلسه مشاوره برو خیلی موثره

دور از جونت چرا آخه؟ عصبانیش نکردی با لحن بد حرف بزنی؟یا از قبل بحثتون نشده بود؟

نه

همینطوریه..

با هر کسی خیلی خوب آروم حرف میزنه ولی با من انگار که فحشش دادی حرف میزنه

کلا من همیشه آرومم باهاش ولی برعکس اونقد بد بات رفتار میکنه پشیمون میشی ک چرا تو هم بد رفتار نکردی؟

هر جور شده برو از علاقت دست نکش

میخوام دست نکشم ولی چطوری؟وقتی کسی از بچگی بگیر تا الان پشتم نبوده...

وقتی به این فکر میکنم که برم و بلد نباشم میخوام بمیرم

خیلیا هستن حتی با بدترین اوضاع هم اعتماد بنفس دارن اصلا کاری ندارن مردم چی میگن بنظرم چند جلسه مشاو ...

من کلا اعتماد بنفسمو از دست دادم خجالتی شدم

نه همینطوریه.. با هر کسی خیلی خوب آروم حرف میزنه ولی با من انگار که فحشش دادی حرف میزنه  کلا ...

عجیبه برام مگه میشه

دلیلش رو بپرس با مامانت صحبت کن شاید ازت ناراحت هست

وگرنه کدوم مادری خوشش میاد الکی بچشو ناراحت کنه 

الان کارش اشتباه هست با تو بدرفتاری می‌کنه ولی بپرس ببین شاید دلیلی داره

برای لباس هم یه بابات بگو حالا که مامانت خیلی حالش خوب نیست

عجیبه برام مگه میشه دلیلش رو بپرس با مامانت صحبت کن شاید ازت ناراحت هست وگرنه کدوم مادری خوشش میاد ...

😣من دیگ خیلی درکش کردم و تحمل کردم قدر نمیدونه

صب تا ظهر سرکار اعصاب درست حسابی ام نداره میاد سر من فقط من خالی میکنه بعدم ظهر تا شب دوباره سرش تو گوشیه اصن ب من فکر نمیکنه نمیگه دختری داره یا نه  هر دفعه باش صحبت کردم یا جنگ درست کرد یا ی لحظه خوب بود لحظه ی بعد از یادش رفت

😣من دیگ خیلی درکش کردم و تحمل کردم قدر نمیدونه صب تا ظهر سرکار اعصاب درست حسابی ام نداره میاد سر م ...

خب نمیتونی با بابات صحبت کنی ببرتش پیش روانشناس شاید افسردگی گرفته.

حالا که مامانت عصبی هست برای آرامش خودت هم که شده بیشتر سعی کن در مورد مشکلاتت با بابات صحبت کنی عزیزم.💜

خب نمیتونی با بابات صحبت کنی ببرتش پیش روانشناس شاید افسردگی گرفته. حالا که مامانت عصبی هست برای آر ...

وای اگه اینو بگم خفم میکنه بابام از اون بدتره

2706