2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راسته هرماه باید بیایم پیشتون که مواد موهامون نریزه؟؟؟؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
سلام من پسرم. موهام فر ریزه. قدیم کراتین زدم. یهو فر درشت شد خیلی قشنگ. الانم چیکار کنم فر درشت لخت ...

چرا جنسیتت رو زدی دختر😡

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2740
باعث ریزش مو میشه؟ 

صد البته اگر با مواد مرغوب براتون کار انجام ندن

خیلی از کراتین کارا میگن باید از شامپو فری سولفات استفاده کنید که اشتباهه چون باعت میشه چربی کف سر تمیز نشه و ریزش بگیرید درواقع برای سود کردن همچین پیشنهادی میدن! 

زدم مرد. ولی نی نی یار پروفمو تایید نکرده هنوز

Ok

چرا همه ی کراتین کارا میگن ریزش ندارید بعدش ، ولی از هر کی که کراتین کرده سوال می‌کنی میگن چرت میگن ...

درسته چون بعدش از شامپوهای کراتینه یا همون فری سولفات استفاده میکنن که چربی سر رو نمیگیره و باعث ریزش میشه پیشنهاد من استفاده از همون شامپویی که قبل کراتین استفاده میکردین هستش

2706