2733
2734

برا باربی مو گذاشتی و لباس دوختی

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
اگه بخوام از اینا برای فروش درست کنم بنظرتون چه قیمت بگم؟

من یه عروسک تو همین مایه ها سفارش دادم برام درست کردن ۴۰۰ تومن حساب کرد پام

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
یا خداااا  من صد هم بفروشم راضیم  آیا من خیلی ساده م؟

نه صد خیلی کمه عزیزم....حتی اگه ۴۰۰ هم نمیفروشید دیگه ۳۰۰ خداییش عادلانه اس... بهرحال کلی زحمت میکشید وقت میذارید خلاقیت به خرج میدید

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
نه صد خیلی کمه عزیزم....حتی اگه ۴۰۰ هم نمیفروشید دیگه ۳۰۰ خداییش عادلانه اس... بهرحال کلی زحمت میکشی ...

تازه این لباسش خودش تزیین داشت پارچه پرده ای بود 

میخوام لباس سنتی شو هم درست کنم اونا خیلی بیشتر وقت و پارچه میبره

آره . یه بار خودم عروسک پارچه ای درست کردم خیلی وقت گیره 

خوبه 

زمان بر نیس؟

من یه خط راست رو نمیتونم با قیچی راست  ببرم😂😂😂موفق باشی گلم

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2706