2737
2739
عنوان

رفلاکس پنهان

52 بازدید | 6 پست

سلام دوستان دخترم رفلاکس پنهان داره سه ماهشه، یه مدت دکترش گفت شیر بدون لاکتوز بدم، جدیدا گفت شیر معمولی بده ببینیم واکنش بدنش چیه، من ببلاک ساده شماره یک میدم خیلی نفخ داره و انگار تندتند گرسنش میشه منم بخاطر رفلاکسش نمیتونم زیاد شیرش بدم، اگر تجربه ای دارید بگید چه شیری هم سنگینه هم نفخ نداره هم رفلاکس رو تشدید نمیکنه نمیخوام یوبس هم بشه

من پسرم با نان ۱ یبوست شدید و نفخ داشت خیلی تو خودش میپیچید

دکتر نان کامفورت نوشت همش خوب شد

دوستمم که ببلاک ۱ میداد رفت ببلاک کامفورت خرید هم نفخش کمتر هم یبوستش.دخترش رفلاکس پنهان داشت.

میخوای با دکتر صحبت کن این شیر رو بهت بده

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وزن دهیش چطوره عزیزم؟ 

خیلی خوبه.مثل نان عالیه

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️