2733
2734

پیش ما رو بوسی با همه عادیه هیج مشکلی ندارع حتی شوهر خالم اینا چون واقعا خیلی صمیمی هسیم نامحرم اینام توجه نمیکنیم راحتیم یسریا الان میان یجیری میگن ولی خو اینجوری یاد گرفتیم بزرگ شدیم بنظرم بهترم هست

رها کن؛ هرکه اهمیت میداد غمگین تر بود...
وااای چ جماعتی بنده خدا ی خاطره تعریف کرده از هُل شدن و کار اشتباهش و میگه الانم یادم میاد خجالت ...

گلم نه دنبال زیر بغل ماریم نه دنبال جوراب نشسته های مار...داریم میگیم میخندیم حالو هوامون عوض شه قت.ل نکرده که.خانوادن پیش میاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پیش ما رو بوسی با همه عادیه هیج مشکلی ندارع حتی شوهر خالم اینا چون واقعا خیلی صمیمی هسیم نامحرم اینا ...

مام اینطوریم 

بعضیا دست هم نمیدن برام عجیبه 

من برادرشوهرمو یه هفته دیر تر ببینم بغلش میکنم و جاریمم همینطور 

درکل رابطه هامون اینجوریه 

بدون اینکه نظر بدی وسط باشه 

کاربری اندر چلبی ام ...دهمین سیم کارته🥲😂
2731
فکرشو کردم ک هیچ از وقتی موضوعو خوندم خودمو اونجا حس کردم هر هر خندم میگیره...یا بچتو بگیره از زمین ...

مسخره بس کن خودمم انقد با صدا خندیدم دخترم بیدار شد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣فک کن بیاد درو باز کنه بدون هیچ حرفی بیاد دخترمو از بغل باباش بگیره بده بغل من بعد شروع کنه سلام احوالپرسی 😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣

مام اینطوریم  بعضیا دست هم نمیدن برام عجیبه  من برادرشوهرمو یه هفته دیر تر ببینم بغلش می ...

دقیقا ماهم حتی زشت حساب میشه 

حالا هرجای فرهنگشون فرق دارع

شما کجای هسی 

من کورد ارومیه ام

گلم نه دنبال زیر بغل ماریم نه دنبال جوراب نشسته های مار...داریم میگیم میخندیم حالو هوامون عوض شه قت. ...

ن دورت بگردم چنتا از کامنتا دنبالش بودن بخدا😂😂🤪

افسوس که بی فایده فرسوده شدیم...
دقیقا ماهم حتی زشت حساب میشه  حالا هرجای فرهنگشون فرق دارع شما کجای هسی  من کورد ارومیه ...

منم کوردم 

کورد کرمانشاه 

..خوشبختم عزیزم 😁

آره فرهنگ ها متفاوته 

رابطه های ما واقعا صمیمی و چندین ساله ندارم کسی لا زنداداش یا برادرشوهرش بره تو زابطه...برعکس تو اینستا یا هرجا خوندم این مشکل بوده دقیقا از ایناش بودن که باعث دست هم نمیدادن

منم کوردم  کورد کرمانشاه  ..خوشبختم عزیزم 😁 آره فرهنگ ها متفاوته  رابطه های ما و ...

حدس میزدم کورد باشی😁

اعتمادا از بین رفته دقیقا اینجاهم حالا تو خود ارومیه نیسم ولی کم کسی به ناموس بقیه چشم دارع حداقل تو فامیل من کسیو ندیدم اینجوری باشه 

حدس میزدم کورد باشی😁 اعتمادا از بین رفته دقیقا اینجاهم حالا تو خود ارومیه نیسم ولی کم کسی به ناموس ...

اره دقیقا منم حس کردم کوردی  😂

اوم منم تو اشنناها خودم ندیدم