2737
2734
خدایا این ماه منو شرمنده همسرم نکن😢😢😢 خیلی دلم گرفته اگه میتونید برای مادر شدنم دعا کنید 😓😓😓 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
مادر شوهر منم خدایی خیلی خوبه تو یه آپارتمانیم همیشه وقتی میخوام برم بیرون کفش هام واکس زده اولاش برام عجیب بود ولی خیلی مهربونه 😍
جهان سوم جایی است که مردمش؛ به فکر” آمدن” یه روز خوب هستند نه ” آوردنش “…!
مادرشوهر من بد ذاته ولی چون خیلی خسیسن و من همیشه به شوهرم میگم کارگر میخوام به خونه برسه چون پول خرج نشه وقتی من نیستم خونمو برق میندازه خخخخخ.حالا 11ماهه یک کلمه هم حرف نمیزنم باهاش ولی اون همچنان به کارگری ادامه میده خخخخ
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
مادرشوهره من هم خوبی داره هم بدی،،ولی خوبیاش بیشتره از بدیاشه
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
خیلی هم شدید وسواسه طوری وسایلهارو میسابه اساسی
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
مادر شوهر منم خیلی گله فقط چندتا ایراد کوچیک داره همیشه از ما توقع زیاد داره خودش برامون کاری نمیکنه ی وقتایی غیر مستقیم تیکه میندازه چون میترسه همسریم بفهمه بیشترم وقتایی ک همسریم نیست همشم دوس داره همسریم بره پیشش همیناا بنده خدا خوبه هاا
خدايا شكرت 🌹💖 
2706