2733
2734
عنوان

مادرای که بچه شیر میدی

84 بازدید | 14 پست

خانوما بچم پنچ ماهشه حس میکنم شیرم کم شدی  چیکار کنم

شیر خشک نمیخوام بدم بهش

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها راهی که میشه فهمید شیر کم شده یا نه وزنگیری بچه ست اگر وزن گیریش خوبه شیرت کافیه فقط چون بزرگ شده ماشاالله همه شیر رو تا ته میخوره فکر می‌کنی کمه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2731
من دلستر میخوردم خیلی خوب بود

دلستر معمولی

یا با طعم چی

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
تنها راهی که میشه فهمید شیر کم شده یا نه وزنگیری بچه ست اگر وزن گیریش خوبه شیرت کافیه فقط چون بزرگ ش ...

وزن که خیلی حوبه

هرموقع میریم درمانگاه میخندن میگم بچتون اضافه وزن داره ولی چون شیر مادر میخوره مشکلی نیس

فرق نمیکنه

ممنونم

وزن که خیلی حوبه هرموقع میریم درمانگاه میخندن میگم بچتون اضافه وزن داره ولی چون شیر مادر میخوره مشک ...

نوش جونش باشه آره شیر مادر بخوره تو بگو ده کیلو هم اضافه داشته باشه هیچ مشکلی نیست ذهنتو درگیر حجم شیر نکن کاملا کافیه براش 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
فقط شیر خودتو بهش میدی؟

اره فقط شیر خودم و قطره آ+د

برای من دلستر، آب هویج، برنج و ماهیچه،قرص لاکتاول خیلی خوب بود

قرص با تجویز پزشک میخوردی؟ 

قرص با تجویز پزشک میخوردی؟ 

برای ودم نه. دکتر دخترعمه م براش تجویز کرده بود، منم گرفتم. بعد که از دکتر پرسیدم گفت بخور مشکلی نداره. شیر افزاست دیگه. گیاهی هم هست. از شوید ساخته شده. شوید هم شیر افزاست. تو برنجت بریز