2777
2789
عنوان

همش جاریم بمن میگه چرا خونه نداری

631 بازدید | 47 پست

مامستاجریم همش بمن میگه چرا خونه ندارید زمین ندارید

اخه جالبش اینجاست خودشم هیچی نداره خودشم مستاجره  همش بمن میگه وقتی بمن میگه هردفعه من سکوت میکنم 🥲واقعا کلافه شدم از دستش

In the neme of god

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگومهم اینکه ارامش داریم ودرکنارهم خوشبخت وشادهستیم

باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂

بگوبه همون دلیل شما ندارید

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

بگو پولشو تو میدی ؟همین الان میرم میگیرم 

در تلاشه از خرجو مخارجتون سر در بیاره تو محل نده 

راهنمای نی نی سایت: با خوددرگیر ها و پیله های سایت بحث نکن ارزششو ندارن رفیق ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 

یبار بگو خودت چرا نداری ، توی این گرونیا و اقتصاد داغون کشور اکثرا ندارن ، قدیما ارزونی بود هرکی تونست خرید 

بیوتی تراپیست هستم در کرج 🥰. قیمتام خیلی مناسبه و موادم بهترین برند و باکیفیت. میکروبلینگ ابرو ، میکروپیگمینتیشن بن مژه و خط چشم ، شیدینگ لب رژ لب دائم انجام میدم .از تاتوی قدیمی و بدرنگ و پخش شده ات خسته شدی ؟! برات ریموو میکنم . انواع بافت مو ، انواع کوتاهی موی سر ، رنگ و لایت مو ، کاشت مژه ، کاشت ناخن ، کراتین و احیا ، پاکسازی پوست و فیشیال انجام میدم . پیج اینستای کاریم : @micro_remove

بهش بگو تو چرا درک و شعور نداری🙄😂

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
2801