2733
2734
عنوان

بچه رو سقط کردم

2756 بازدید | 134 پست

احساس میکردم فقط بچه شوهرمه ومن یه لجن رو توی وجودم دارم

واون بچه از من نیست

هنوز نیومده حالم ازش به هم میخورد

من تصادف کردم

یمدت زمین گیر شده بودم

خانواده ش اصلا ملاقاتم نیومدن خودش هم ولم کرد ورفت پیش خانواده ش وبعدهم  درخواست طلاق داد

همیشه از خونه بیرونم میکرخرجی نمیداد

دم به دقیقه ازم شکایت میکرد بااینکه توی خونه بودم

در آخر هم بیرونم کرد واثاث خونه رو اورد توی حیاط خانواده ش

پدرمم فوت کرد خانواده ش نیومدن مراسمش 

وخودش هم که کم محلی میکرد وهرروز فحش میده به پدرم وبهم میگه بی کس وکار ویتیم وروت سیاه که بابات مرده(دقیقا همین خانواده ش عین همین حرف هاروبهم میزنن)

خلاصه من الان فقط بخاطر دخترم موندم توی این زندگی وکنار خانواده ش

و چندماه پیش که باردار شدم‌انداحتمش

بااینکه اون عوضی همیشه بچه بچه میکن 

نمیدونم چ رویی داره که به من میگه دوباره بچه میخوام

یه آدم چقدر میتونه وقیح وبی شرم وبی حیا باشه

فکرمیکنم انتقام خوبی ازش گرفتم

به امید روزی که شاهد نابودی خودش هم باشم

با تمااااام وجودم ازش متنفرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کار خوبی کردی حالا هم مستقل شو بعد جدا شو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

باهیچی کار ندارم با یه بچه که فرشتست جونش گرفتی منتظر انتقام دنیا از خودت باش

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

انتقام از یک موجود دیگه میگیرید؟؟

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.
2706