2752
2734
عنوان

اداب معاشرت قبل از عید

4048 بازدید | 158 پست

دوستان بیایید یک کمی اداب معاشرت بهم یاد بدهیم قبل از عید 

من خودم چند تاش را میگم شما هم جیزی یادتون امد اضافه کنید

قبل از رفتن به عید دیدنی زنگ بزنیم تا میزبان اماده باشد درسته عید هست ولی یک امادگی نسبی هم داشته باشد 

اگر کسی بهمون زنگ زد و شرایط امادن مهمان را نداشتیم عذر خواهی کنیم و یک زمان پیشنهادی بهشون بگیم 

سعی کنیم تو اون چند دقیقه ای که کنار میزبان یا مهمان مان هستیم حال خوب را بهم انتقال بدهیم 

چرا پوست خراب شده؟ چرا حامله نمیشی؟ عروس یا داماد نگرفتید؟؟؟

تو مهمانی ها بحث های الکی  نکنیم از گرونی حرف نزنیم  بله همه میدونیم اوضاع چطوریه ؟؟

شما ادامه دهید.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

این همه باید و نباید بیخیال.خودتم رعایت کنی بقیه نمیکنن امکان ندارد این روزا مردم از گروهی حرف نزنن

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.

بی اجازه وارد اتاق ها نشیم حتی اگر خیلی صمیمی بودیم 

موقع باز شدن در یخچال یا کابینت چهار چشمی ب داخلش نگاه نکنیم

بچه هامونو کنترل کنییییییم 

دقت نکنیم ک میزبان چ چیز جدیدی خریده و راجع بهش سوال نکنیم 

قیمت وسایل رو نپرسیم اگر برامون چیزی هدیه آوردن قیمتشو نپرسیم 

گرونی

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.
2706