2733
2734
اگه تازه شروع کردی اول فرنی بعد حریر بادم بعد سوپ و برنج. برنج هضم راحتی داره بچه من که خیلی دوست دا‌شت اذیتشم نکرد.
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی شیر از همه مهمتره من انواع و اقسام غذاهارو به بجه م دادم ولی وزنگیریش وقتی بهتر بود که شیر بیشتری میخورد
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
2731
من چخار ماهگی غذاشو شروع کردم و از شیش ماهگی با یه قاشق چایخوری برنج. کم کم زیادش کردم.
اره خوبه اینجوریم. سوپ که شروع کنی کلی چیز بهش میتونی اضافه کنی تو سوپشم عصاره مرغ یا ماهیچه میشه بریزی
خواهش میکنم عزیزم من کلا عاشق غذادرست کردن واسه بجه م سوالی داشتی در خدمتن