2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرلاک برنج بگیر، خوشمزه ست سرلاک گتدم و میوه ، طعم سمنو میده
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
عزیزم شیرخشک تو فرتیش بریز. کره بزن به غذاهاش. چون سنش کمه فعلا دستت خیلی باز تیست وگرنه بیشتر کمکت میکردم. ولی شیر از همش مهمتره سعی کن ختی شده تو خواب بهش شیر بدی
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
کم کم برنجم میتونی بهش بدی که خیلی به وزن گیری کمک میکنه برنج ایرانی نیم دون بگیر دوساعت بپز نرم نرم میشه اگه دندون نداره نی نی ت لهش کنه یکم کره بزن طعمش خوب میشه
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
عزیرم خوب نسبت به وزنه تولدش ماشلا خوب وزن گرفته من پسرم ۲۷۰۰بود همون ۶کیلو شده بود دوماهگی دکتره میگفت عالیه وزن گیری تو دو ماهگی باید دو برابر وزن هنگام تولد باشه
وقتی شیش ماهه شه و قطره اهن و مولتیشو شروع کنی اشتها‌م بهتر میشه به چهار دست و پام بیفته انرژی بیشتر مصرف میکنه زود به زود گرسنه می‌ه
2706