2733
2734
عنوان

اگه شگهرتون بهتون بگه....

112 بازدید | 4 پست

من اصلا تو رو دوست ندارم و فقط بخاطر بچه نگهت داشتم  و تو چشمت زول بزنه بگه بتو خیانت میکنم وقتی پامو از در خونه بزارم بیرون و فقط تو چشمش زول بزنی و اصلااااا قلبت هم نلرزه و ناراحت نشی و بهش بگی نه تو خدای منی نه من خدای تو و یجوری بهش بی حس باشی و حرفاش برات مهم نباشه ینی چی؟! قبلا میگفت دوستت ندارم برق سه فاز از کلم میپرید ولی الان که میگه هییچ حسی به حرفاش ندارم و احساس میکنم منم که دوسش ندارم و اون داره دست و پا میزنه و اینکه باعث تمام حس من خودشه که منو تمام جاها خورد کرده چکار میتونم بکنم

از یه جا به بعد حس های آدم میمیرن

افرین قشنگ گفتی حسم مرده..... ولی احساس میکنم خیلی بهتر از قبلا هست که زااار میزدم و گریه کردم من این حسو از خدا خواستم و خوشحالم خیلی خوشحالم بهم داده چون حداقل اذیت نمیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین قشنگ گفتی حسم مرده..... ولی احساس میکنم خیلی بهتر از قبلا هست که زااار میزدم و گریه کردم من ای ...

هم خوبی داره هم بدی

منم تو اون دوره گریه زاری ام 

کاش زود تر به این حس برسم 

بهترین اتفاق زندگی آدم اینه که روزی برسه که حرفهای کسی براش مهم نباشه

2728
هم خوبی داره هم بدی منم تو اون دوره گریه زاری ام  کاش زود تر به این حس برسم  بهترین اتف ...

باور کن خودتو از خداااا بخواه واقعا بخواه بخدا من درمونده شده بودم از گریه و بی قراری واقعا ازش کمک خواستم گفتم من که از این زندگی نمیرم پس خدا تو کمکم کن که اذیت نشم حداقل.... بخواه از ته قلبت بخواه