2737
2739
سلام یه مدته که پسر تقریبا دو ساله ام شبها از تو خواب میپرید و گرررررررررررررررررررررررریه و جیغ پااااااااام پااااااااااام پاااااااااام من بی توجه بودم
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
دیروز خونه خواهرشوهرم باز گفته پاااااام پاممم اونم به روغن ماساژ داده دیشب هم باز گفت پا پا ........ منم دست گرفتم به ماهیچه اش از درد غش کرد ... انگار واقعا واقعا درد دارررررررررررره ضمنا در طول روز هم خیلی وقتا میگفت پام و بوسش میکردم و میرفت
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ما تو فامیل داشتیم همش میگفت پام درد میکنه ماساژ بده سه ستلش بود اخر بردن دکتر خیلیییییی ببخشید انشا...‌ مال شما نیست اصلا نیست ازمایش داد از اب استخونش سرطان خون داشت نگفتم که نگران شیا فقط ببرش دکتر
دنیای ادم برفی خیلی سادست٬اگه برف بیاد هست اگه برف نیاد نیست.مثل دنیای من٬اگه تو توی زندگیم باشی هستم اگه تو نباشی نیستم همسرم
2706