2737
2734
عنوان

انقد دلم گرفته😞

339 بازدید | 37 پست

هردعا و چله و نذر و هرکاری گفتن انجام دادم ولی خداحاجتمو نمیده بخدا چیز زیادی هم نیست نمیدونم چرا اینجوری میکنه باهام تامیام امید وارشم باز میخوره تو پرم حال اون بچه ای رو دارم که اسباب بازی مورد علاقشو بگیری دستت بهش بگی بدو بیا بهت بدم بعد اون بچه فرار کنه با ذوق بیاد سمتت و تو اون اسباب بازی رو زیر پات له کنی وبارها و بارها این کارو انجام بدی 

خیلییییی دلم از خدا گرفته خیلی زیاد 

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم حالم گرفته

🙂دیگه به این دنیا اعتمادی نیست،ارزوم اینه تو این سن مستقل شم دستم تو جیب خودم باشه،حتی اگه حقوقمم چندر غاز باشه،این دنیایه روز خوش بهم بدهکاره،کاش ی روزی ب خاسته هام برسم هعی😞تروخدا برام دعا کنید خیلی شرایطم سخته

منم دوتا ارزو دارم. و همین حال تو...

😔😔😔 خیلی خستم

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
منم مثل تو ام . یعنی واقعا خدا میخواد که گناه کبیره کنم اون دنیا باید جوابمو بده

بخدا من تاالان نه بد کسیو خواستم نه به کسی بد کردم نمیدونم چرا داره آرزوهامو نابود میکنه جلوچشام

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

از شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو بخواه که برات دعا کنن از خدا برات حاجت روایی بخوان یه نذر صلوات کن براشون..

از ته دلت باهاشون حرف بزن و درد و دل کن 

حاجت روا شدی منم دعا کن❤️ 

2740
منم دوتا ارزو دارم. و همین حال تو... 😔😔😔 خیلی خستم

دقیقا از خرداد ماه تو این حالم دهبار امیدوارم کرده باز خودش همه چیو نابود کرده کاش انقد منو بازی نده کاش بهم بگه مشکلش بامن چیه 

شایدرسیدن بهش برات ضررداره

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
شایدرسیدن بهش برات ضررداره

۶۰۰ملیون پولم دست کسیه میخوام بهم بده که خونه بخریم از مستأجری نجات پیداکنیم

چی بگم اسی.... اتفاقا امروز داشتم میگفتم خدایا حکمتتو نمیددنم ی پسر میشناسم همینجور در بدر دنبال زن. پسر عالی سر ب زیر. مومن. 

اما ی پسر میشناسم این  زن سومشه داره میگیره. اما ن اخلاق داره ن هیچی فقط پول داره. 

کلا ی خانواده میشناسم کار راحت براشون جور میشه. خاستگارا همشون پولدار در خونشونو میزنن. خاستگاری دخترای پولدار میرن کارسون نمیشه طلاق میگیرن بعدش. 

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
بخدا من تاالان نه بد کسیو خواستم نه به کسی بد کردم نمیدونم چرا داره آرزوهامو نابود میکنه جلوچشام

امضات ...دعا کردم و صلوات

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
دقیقا از خرداد ماه تو این حالم دهبار امیدوارم کرده باز خودش همه چیو نابود کرده کاش انقد منو بازی نده ...

من دو سال تا یه قدمی ارزوم رفتم. یهو نشد. 😔 

کاش معجزه بشه برای من برای تو برای هممون😭

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2706