2733
2734
عنوان

نوزاد دوماه و نیمه

61 بازدید | 2 پست

تا هفته پیش نگران بودم روشکم که میزاشتم اصلا سرشو بالا نمیاورد الان گردنشو میگیره سرشو میاره بالا تازه یاد گرفته خودش غلط میزنه میره رو کمر بچه ها چقدر زود بزرگ میشن ذوق کردم😍😍

بعد۴۰روزمیشه کودک ولی یه روزای میادکه دلت برااین روزاتنگ میشه ودوس نداری بزرگ بشه سلامت باشه ایشاله

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
بعد۴۰روزمیشه کودک ولی یه روزای میادکه دلت برااین روزاتنگ میشه ودوس نداری بزرگ بشه سلامت باشه ایشاله

سلامت باشی عزیزم،یه پسر ۹ ساله ام دارم نفهمیدم کی بزرگ شد عکسای بچگیشو میبینم دلم تنگ میشه برای این یکی پسرم دیگه از لحظه به لحظش لذت میبرم میدونم چشم به هم زدنی بزرگ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘