2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان نامزدم غذا خورده بود دهنش یه کم بو میداد البته بوی چندشی نبود ولی من نمیتونستم لب بگیرم از یه ...

برای من پیشم اومده حتب خودمو لعنت کردم چرا متاهل شدم الانم‌بعد چهارده سال گاهی اینطور میشم اماخیلی کم نگران نباش کم کم درست میشی 

اره ولی دوست ندارم از این کارا زیاد خوشم نمیاد

اولشه طبیعیه میگذره 

خیلی حساس نشو فقط 

اصلا هم بزرگش نکن به ای احساست یکم محل نده 

ببین فرقی میکنی یا ن 

چون همه معمولا اولش همینن ولی بعد کم کم عادت میکنن

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
الان نامزدم غذا خورده بود دهنش یه کم بو میداد البته بوی چندشی نبود ولی من نمیتونستم لب بگیرم از یه ...

امان از پسرای بی ملاحظه بهش با ملایمت بگو اول مسواک بزن یا بوگیر و آدامس داشته باش بده بهش . 

چطوری دو روز دیگه باهاش رابطه داشته باشی😄

اون موقع شاید بهتر شم😂

الان میترسم خانوادم بفهمن احساس میکنم به خانوادم خیانت کردم 

اخه تا قبل عروسی اجازه نداریم تنها باشیم

واسه همین عذاب وجدان گرفتم

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱
2706