2733
2734
عنوان

نمیدونم چجوری به همسرم بگم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4973 بازدید | 80 پست

پاشو برو بی مقدمه و با ذوق بگو فلانی میدونستی بابا شدی؟  

بعد دیگه ساکتا شو تا اون ذوق و شوقش رو تخلیه کنه  

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😭وای اصن حس میکنم نمیتونم مامان خوبی باشم آمادگی مامان شدن نداشتم😭😭😭

آمادگیش خود بخود میاد از این لحاظ نگران نباش بهت قول میدم بهترین مامان دنیا میشی.

جوری به شوهرت بگو که اونم از حس خوبت خوشحال بشه تو این دوران برات همه کاری بکنه وگرنه ۹ ماه عذاب میکشی.از من گفتن بود

در ضمن اون بچه بعد از خدا شما پشت و پناهشی مرایبش باش و دوستش داشته باش و جوری رفتار کن که همه بفهمن خوشحالی این راه درستشه.

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
2731
چرا ؟! از ذوق زیاده یا ناخواسته ؟ 😐🤦‍♀️

نه نمیدونم ناخواسته است یا نه🤦🏼‍♀️ما یه مدت برا نی نی دار شدن خیلی تلاش کردیم نشد منم بیخیال شدم دیگ 🫠 و از اون طرف خیلی از مسئولیتش میترسیدم …🫠اما خب همسرم عاشق نی نیه

اگه بگم اندازه خاک بارون خورده ، اندازه نوشابه بعد یه غذای چرب ،اندازه بوی بدن نوزاد،اندازه توت فرنگی ،اندازه تک تک تار مژه های خوشگلت ،اندازه تموم عروسک های دنیا،اندازه لازانیا،اندازه زنگ آخر روز های چهارشنبه ، اندازه تعطیلی ب خاطر برف دوست دارم دروغ گفتم چون من خیلی بیشتر اینا ت رو دوست دارم شاید ب اندازه ایی ک مستربین عروسکش و دوست داشت شاید ب اندازه عشق ی مادر ب فرزندش و شاید حتی بیشتر خودم شایدم اندازه تموم موج های دریا دوست دارم انقد دوست دارم ک نمیدونم خیلی و چجوری بنویسم ک دقیقا بفهمی خیلی یعنی چقد شیک و ایس لاته ک هیچی کنارت حتی چایی نبات تو استکان کمر باریک هم میچسبه،پیتزا و همبر ک هیچ کنارت حتی فلافل کثیف کنار خیابون هم میچسبه،ویلای کردان و دماوند ک هیچی کنارت حتی زندگی ت شلوغی و دود و دم تهران هم میچسبه خلاصه بگم مهم نیست کجا باشم ت چ شرایطی باشم حالم چطور باشه ت ک باشی از همه آدمای دنیا بی نیازم،خدایا شکرت وسط دردام درمون فرستادی درمون ک هیچی معجزه(: خدایا شکرت ب خاطر وجود سهیل ت زندگیم🩷

وای منم نمیتونستم بهش بگم فقط بی بی چک رو بهش دادم اونم نگاه کرد گفت نهههه این یه خطه اون دومی کم رنگه خط محسوب نمیشه از بس استرس گرفته بود زده بود به انکار 😂😂😂بگردمش 

بحث با احمق ممنوع 🤚
وا ناخواسته بود

نه عشقم نبود خیلی غیر منتظره بود چون فک میکردم باردار نمیشم😶و اصن دوماه بود علائم داشتم انقد مطمین بودم باردار نیستم یه بی بی نزدم

اگه بگم اندازه خاک بارون خورده ، اندازه نوشابه بعد یه غذای چرب ،اندازه بوی بدن نوزاد،اندازه توت فرنگی ،اندازه تک تک تار مژه های خوشگلت ،اندازه تموم عروسک های دنیا،اندازه لازانیا،اندازه زنگ آخر روز های چهارشنبه ، اندازه تعطیلی ب خاطر برف دوست دارم دروغ گفتم چون من خیلی بیشتر اینا ت رو دوست دارم شاید ب اندازه ایی ک مستربین عروسکش و دوست داشت شاید ب اندازه عشق ی مادر ب فرزندش و شاید حتی بیشتر خودم شایدم اندازه تموم موج های دریا دوست دارم انقد دوست دارم ک نمیدونم خیلی و چجوری بنویسم ک دقیقا بفهمی خیلی یعنی چقد شیک و ایس لاته ک هیچی کنارت حتی چایی نبات تو استکان کمر باریک هم میچسبه،پیتزا و همبر ک هیچ کنارت حتی فلافل کثیف کنار خیابون هم میچسبه،ویلای کردان و دماوند ک هیچی کنارت حتی زندگی ت شلوغی و دود و دم تهران هم میچسبه خلاصه بگم مهم نیست کجا باشم ت چ شرایطی باشم حالم چطور باشه ت ک باشی از همه آدمای دنیا بی نیازم،خدایا شکرت وسط دردام درمون فرستادی درمون ک هیچی معجزه(: خدایا شکرت ب خاطر وجود سهیل ت زندگیم🩷
نه نمیدونم ناخواسته است یا نه🤦🏼‍♀️ما یه مدت برا نی نی دار شدن خیلی تلاش کردیم نشد منم بیخیال شدم د ...

ووی دختر خداروشکر کن 😍 مطمئن باش بهترین مامان دنیا میشی شوهرت اومد سوپرایزش کن حتما 😍

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
چرا عزیزم 🥺بچه نمیخواستین؟

میخواستیم عزیزم فقط حس میکنم آماده مادر شدن نیستم 🥺و اینکه خیلی غیر منتظره بود چون یه مدت دنبالش بودم و باردار نشدم متاسفانه و نا امید بودم کلا

همسرم خیلی نی نی دوست داره خیلی ولی خودم حس میکنم مسئولیت خیلییی بزرگیه و نمیتونم از پسش بربیام برا ...

واییی من که دانشجو ترم 4 هم هستم راه دوری باردار شدم الان ماه 6 تموم شده اولش همس گریه میکردم که نمیخوام ولی الاننننننن اخخخ نمیدوونی  چه کیفی داره الان که داره لقد میزنه. انگار دنیا از منه اولش من شبانه روز اشک میریختم 🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
کاریه که شوهرت کرده تو چرا استرس داری😑

چون یه مدت به هر دری زدم باردار نشدم وقتی ک دیگ کامل گفتم خب باردار نمیشم و اصن پیگیر نبودم باردار شدم😐به همه گفته بودم خودم بچه نمیخوام همش مادرشوهرم بهم میگفت اصن تو اقدام کن شاید مشکل داشته باشی🤦🏼‍♀️