2733
2739
عنوان

مشکی کردن مو با وسمه و چای سیاه

3116 بازدید | 7 پست
کسی تا حالا این کار رو کرده؟؟؟ الان ترکیب رو سرمه نمیدونم چه خواهد شد😆😆😆
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک نوع گیاه هستش شبیه حنا که باعث سیاه رنگ شدن مو میشه.... حالا من این ترکیب رو قاطی کردم گزاشتم میخوام یکدست موهام مشکی بشه...ولی نمیدونم اثر کنه یانه
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
2728
نمیدونم اثر کنه یانه اگه اثر کرد اینجا مینویسم بعدا....فعلا باید حداقل یکساعت دیگه نگه دارم...
سلام دو ساعت نگه داشتم و مشکی نشد...قهوه ای شد یکم...

به نام خدا

با سلام و عرض ادب

من مریم رحیمی مخترع رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو با 10 سال سابقه موفق در این عرصه به همگی شما عزیزان پیشنهاد می کنم که در صورت تمایل برای یک بار رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو رو استفاده بفرمایید.

منتهی چون من به ندرت فرصت می کنم که به نی نی سایت بیام ، لطفا اگر امری با بنده داشتید و یا سوالی داشتید

یا در اینستا دایرکت بدید (تصویر موهای سفید رنگ شده و درمان شده ی مشتریانمون هم در اینستاگرام منتشر شده) : www.instagram/DRGHOO.IR

یا تماس با من در ساعات مجاز کاری من : یعنی روز های غیر تعطیل بین ساعت 12:30 الی 4 بعد ظهر

09182137920

و یا مراجعه به سایت : رنگ موی گیاهی دکتر قو

2740