2752
2734

دخترم ۸سالشه

گفته فلانی گفت من رفتم با پسرا کار بد کردم!!!!!

گفتم از اون دختر فاصله بگیر.

واسه همین میگم دخترا باید فاصله شونو با پسرا حفظ کنن

هم فاصله تو با پسرای مدرسه 

حفظ کن هم بادخترا(اخه روستاییم ودبستان مختلطه)

از الان به بعد هم از کسایی که از این حرفا میزنن دوری کن

چون این کارا گناه داره وخدا میذارتتون توی اتیش

گفت پس تو چرا فاصلهدتو با بابایی حفظ نمیکنی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

گفتم زن وشوهر اشکالی نداره

زن وشوهر همدیگرو بغل میکنن ومیبوسن اشکالی نداره

باباها ودخترا اشکال ندارن

پدربزرگا ودایی هااشکالی ندارن

ولی با بقیه پسرا فاصله تو حفظ کن

یعنی ممکنه شاهد رابطه من وشوهرم بوده باشه

چطور باید میفهمیدم چی از من وشوهرم دیده

وگرنه چرا پرسید پس تو چرا از بابام فاصله نمیگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا بچه ها خیلی کله دار شدن آدم نمیتونه جوابشونو بده

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

عزیزم درست توجیهش نکردین خدا میندازتت در آتش این دیدش نسبت به خدا هم ترسانک میشه 

هرزمان با چنین مواردی روبه رو شدین کمی سکوت کنید اول به دنبال جواب معقول باشید حتی میتونید تاپیک بزنید بلآخره بین پنجاه کامنت پنج تاش کارآمد هست بعد با فرزندتون صحبت کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

حتما دیده حساس شده بهتون

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

خدا میذارتتون توی آتیش چه سمی بود دیگه به بچه هشت ساله گفتی 

درست بچه رو آگاه کن اگه لازمه پیش روانشناس کودک ببر که آگاهانه از این مسائل فاصله بگیره نه با ترس و تهدید! 

منظورش از رابطه شما و پدرش هم شاید دست دادن و بوسیدن هستش 

بحث با احمق ممنوع 🤚

بگو توام هر وقت مامان شدی میتونی

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

هرچقدر هم که بچه تربیت کنیم پاشونو توی مدرسه بزارن تمام زحمات به باد میره با این بچهای بی ادب دیگران 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖