2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی بالا که اول میشه سجاد و بعدم احمدآباد و خیابون ملک آباد.

متوسط رو به بالا که هاشمیه.البته فقط اوایل هاشمیه خوبه.اخراش بدرد نمیخوره 

بعدم وکیل آباد مثل هفت تیر مخصوصا اولش مثل خیابون گلشن.سید رضی.صیادشیرازی.بلوار معلم.ازادشهر.خیابون گلستان.

اینا متوسط رو به بالا هستن

2740
کدوم لول بالاتره

عزیزم بستگی به سلیقه ت داره 

مثلا کوهسنگی و ملک آباد و سناباد و فلسطین ازون باکلاسای قدیمی هست و مردم با اصالت زیاد داره. 

سجاد، هاشمیه، معلم، خیام، اینا باز سلک فانتزی جدیدو داره. 

من خودم اطراف احمدآباد مثل خیابون رضا و بابک رو خیلی می‌پسندم. کوهسنگی هم عاشقشم خیابون بهشتی و ناصر خسرو عالین. عاشق کوچه هاشم. کلاسیک طوره. 

خلوت، میلان های گشاد، پر از درخت و آروم. حاشیه خیابون هم کمتر بازار و مغازه و پاساژ میبینی. ساکنینش هم با فرهنگ. 

اما هاشمیه و سجاد و فلسطین و معلم سرتاسر پاساژ و بازار داره با پیاده رو های شلوغ و پر از کافی شاپ. 

طرف های رضاشهر مثل خیابون فرخی و رودکی هم عالین. تیپ همون کوهسنگی هست تقریبا اما یک لول پایین تر و البته یه مقدار مدرن تر. 

یه مقدار متوسط تر هم سمت وکیل آباد بلوار های هفت تیر، صارمی، فارغ التحصیلان و دندانپزشکان محله های خوبین خیابون فرهنگ هم خوبه اون طرفا. 

ببه نظرم همه اینایی که گفتم رو برو از نزدیک ببین یه دوری بزن تو کوجه ها و خیابونا، تیپ مردمشو ببین. چون خیلی با هم فرق دارن. همه شیک و پیکن ولی کلا متفاوتن هم از نظر مردمش هم از نظر کوچه خیابون اش 

راستی قاسم آباد تو چ سطحیه

عزیزم قاسم آباد پایین شهر نیست ولی به هیچ عنوان جز محله های بالا یا حتی متوسط رو به بالای مشهد نیست. 

متوسط رو به پایینه. 

یه قسمتاییش مثل چهارراه ورزش(خصوصا خیابون مروارید) و فلاحی و شریعتی و چهارراه مخابرات خوبه. اگر دنبال قیمت پایین هستی قاسم آباد خوبه.