2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تجربه گردن درد رو دارم با یه روسری یا پارچه  دور گردنمو می بندم خیلی سریع اوکی میشه

استخر و آب درمانی هم خیلی عالیه گرفتگی رو برطرف میکنه

و همینطور منیزیم یک برگ بگیر و هفته ای سه تا شبها مصرف کن خییییلی عالیه آنی خوب میشه 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2731
من تجربه گردن درد رو دارم با یه روسری یا پارچه  دور گردنمو می بندم خیلی سریع اوکی میشه استخر و ...

ژل بی حسی و  جکوزی رو تست کردم موقته فقط آمپول خوب میشم تا سری بعد که دوباره شروع شه...ولی منیزیمو امتحان نکردم...اونم میگیرم...مرسی از راهنمایتون

ژل بی حسی و  جکوزی رو تست کردم موقته فقط آمپول خوب میشم تا سری بعد که دوباره شروع شه...ولی منیز ...

خواهش میکنم

با منیزیم خیلی بهتر میشی

بهت قول میدم

منم تموم کردم امروز باید بگیرم

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببين پوزيشنت رو هم اصلاح كن اگه زياد مثلا تو گوشي ميري يا با كامپيوتر كار ميكني يا مطالعه ميكني

کارم با سیستم نیست..با ساختمون و کارگر سر و کار دارم..برا من هروقت تنشم زیاده اینجوری میشم دکترم گفت برا رشته های عصبیته

کارم با سیستم نیست..با ساختمون و کارگر سر و کار دارم..برا من هروقت تنشم زیاده اینجوری میشم دکترم گفت ...

پس اگه مشكل ديگه اي نداريد و دارويي مصرف نميكنيد اكه دردش اذيتتون كرد كپسول گاباپنتين١٠٠ هر١٢ ساعت يكي بخوريد بعدشم جاابه خانم با كارگر!؟!

نه اين رو پايانه هاي عصبي اثر ميذاره مهندس خانم داريم اما من مهندس عمران خانم نشنيده بودم شايدم مشك ...

عوارضشو دیدم زده خواب آلودگی و گیجی....سر کارم باید هوشیار باشم وگرنه یکی باید جارو خاک انداز بیاره استخوانایه منو جمع کنه...خخخخ...شما شغلتون چیه که اطلاعات دارویی داری

2706