2733
2739

فقط اشتهاش بشدت کم شده

شربت استامینوفن پاراکید دادم چند نوبت فایده نداشت 

شیاف زدم فایده نداشت چند دقیقه تبش پایین میاد و فوری میره بالای ۳۷ .۵

نمیدونم دلیل این تب چیه

فردا میبرمش دکتر اما تا صبح نمیدونم چی کار کنم

دلدرد نداره 

بعد دادن شربت تا اومد پایین 

باید با دستمال مرطوب ولرم تب رو کنترل کنی 

چند سالشه

تل نشده 

چیزی گلوش گیر کرده باشه

بخاری هم خاموش کن کلا از گرما هم میشع

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلدرد نداره  بعد دادن شربت تا اومد پایین  باید با دستمال مرطوب ولرم تب رو کنترل کنی  ...

۵ سالشه 

چرا اتفاقا هرزگاهی میگه دلم دردد میکنه 

اره با دستمال مرطوب مرتب میارم پایین دماشو

2740
۵ سال

من دخترم دوسالشه 

بازم خودت میدونی

من دکتر بهش گف خانوم هرکاری از دستت بر میاد بکن تبش بیاد پایین

من راهشو پیدا کرده بودم 

ایپوپروفن دوز مناسب و شیاف استامینوفن دوز مناسب سن ، بهش همزمان میدادم سریع فروکش میکرد

دختر من از نوزادی به استا و ایپو و شیاف استا تک تک واکنشی نداشت تا روزی که دوتاشو همزمان مصرف کردم

بازم خودت میدونیا

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
۵ سالشه  چرا اتفاقا هرزگاهی میگه دلم دردد میکنه  اره با دستمال مرطوب مرتب میارم پایین دم ...

رودل کرده پس 

یه چی خورده معده ش هضم نکرده سر دلش مونده 

عرق نعنا و اب گرم و نبات بده 

شکمش رو با روغن زیتون جهت عقربه ها ساعت ماساژ بده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
رزولا چطورع؟

ببین چند شب تب شدید می کنه بعد بدنش می ریزه بیرون شبیه کهیر بعدش خوب میشه ولی بروفن اصلا نده استامینوفن فقط استفاده کن موقع تب 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
رودل کرده پس  یه چی خورده معده ش هضم نکرده سر دلش مونده  عرق نعنا و اب گرم و نبات بده&nb ...

مامانمم میگه رودل کرده که اشتها نداره بیرون روی نداره و معذرت میخوام مرتب بو ول میده 

ولی آخه تب شدید از علائم رودله؟