2752
2734
عنوان

کاش یه خواهر یا برادر دیگه داشتم

187 بازدید | 14 پست

اگه داشتم حداقل کارها تقسیم میشد بینمون ،واقعا بریدم حس میکنم فراتر یه مرد کار انجام میدم وجاهای میرم که کمتر خانما رفت وامد دارن از سر مجبوری ،پدرم کارگره بخاطر بیماری قلبی دوساله روز خوش نداریم براعملش بردمش تهران ،اونجا تمام مدت ،بستری من تو نمازخونه بیمارستان میخابیدم،حالا کارای دوندگی قبل بستری وعیره که جای خود ،اینورم غرغر شوهرم ونارضایتیش بماند ،مادرم سواد نداره حتی داروهاشو(پدرم) خودم میرفتم بهش میدادم تا چند روز اول تا خودش یاد گرف ،دکتر گفته دنبال کارافتادگیش  باشین ،رفتم بیمه منوفرستادن دکتر که گواهی بنویسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا داره میبینه 

خیر و برکتش میاد توی زندگیت 

مبادا با نگاه خسته ات دل پدرت رو بشکنی 

این روزا میگذره 

تو قوی تر میشی 

و نتیجه و خیر و خوشبختی رو توی زندگیت میبینی ✋🌷🌷💓💓

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تک فرزندی این شرایطم داره ، ولی اگه شوهرت بتونه همراهی کنه کمتر اذیت میشی ، انشالله که کارتون به دکتر و بیمارستان گره نخوره

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃

خدا بهت صبر و قوت بده 

ما چهار تا بچه ایم و موقعی که مامانم به مشکل خورد من به دوش کشیدم چون مجرد بودم و خواهرهای دیگم بچه کوچیک داشتن ولی برادرم کوچیکترین توجهی به شرایط ما نکرد هنوز هم یادم میفته دلخور میشم ازش

لطفا یه صلوات!!  🙏 برای شما ۳ ثانیه اس برای من کلی امید❤

کسی غیر از خودت تو فامیل نیست کمکتون کنه؟

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

۷صبح میرفتم برا نوبت تا۲بعدازطهر تا دکتر اومد ،خودم کارمیکنم روزایی که کار داشتم مثل اینروزا مرخصی میگرفتم با التماسا،حالا امروز صبح دخترمو رسوندم مدرسه ،رفتم سرکار بعد ازطهرم رفتم دنبالش از اونجا بیمه تا۳طول کشید 

خانمی به همسرت بگو اگه جاهامون عوض میشد 

و خدانکرده این اتفاق برای پدر تو میفتاد 

دوس داشتی علاوه بر نگرانی هایی که بابت سلامتی پدر داری 

منم همش مانعت میشدم و دغدغه درست میکردم برات . 

بگو من کاملا بهت حق میدم 

اگر کوتاهی دارم منو ببخش اما درکم کن . بذار خدا برامون بسازه .

( یه جورایی شرمنده ش کن )

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم چرا تک فرزندی خودشون نخواستن یا خدا دیگه بچه ای نداد

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش
خلاصه میخام بگم تک فرزندی اینطوریه توجه خانمایی که هردلیلی میارن برا تک فرزندی ،واینچیزارو نادیده می ...

خدا کمکت کنه منو از سردرگمی نجات دادی انشاالله بچه های خودت سربلندت میکنن 

2706