2733
2734
عنوان

موی زائد🌚

193 بازدید | 19 پست

دوستان کسی روشی بجز لیزر برای از بین بردن موهای زائد میدونه بهم بگه چند باری رفتم لیزر ن تنها کم نشد بلکه بیشتر شد موهای صورتمم پره اصلاح میکنم بعد دوسه روز کلا در میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وکس میتونی بزاری 

تحمل داری؟؟؟

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

میگن رو هورمونیا جواب نمیده ، 

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️

بعد اصلاح روغن رازیانه بزن کلا بعد اپلاسیون یا سیو روغن رازیانه روزی سه بار در چهار روز از هفته بزن کم میشه حتما من صورت خیلی جوش میزنم اصلاح میکنم بد تر میشه لیزر فعلا نمیتونم صورت و برم واقعا نمیدونم چیکار کنم 

وکس اپیلاسیون  اما همچنان با اختلاف بهترینش لیزره

با وکس برا من زیر پوستی خیلی در میاد ، اصلا خوب نبود برا من 💔

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️
وکس اپیلاسیون  اما همچنان با اختلاف بهترینش لیزره

واقن برام جواب نمیده اصن مامانمم همینجوریه ولی از مامانم یذره باز بهتره کم شده از من انگار اصن از اول لیزری درکار نبوده

لعنت بهشون. خیلیا خوب جواب گرفتن .‌من فقط پامو خوب جواب گرفتم. بقیه جاها هیییچی

ینی زور داره بهم بخدا با اپیلدی هم میزنم بلکه کصافتا ضعیف شه حتی اونم اثر ندارع

بعد اصلاح روغن رازیانه بزن کلا بعد اپلاسیون یا سیو روغن رازیانه روزی سه بار در چهار روز از هفته بزن ...

اینو دارم ولی میترسیدم بزنم باز دربیاد ورنح تو کمدم انداختس همونجا ازش استفاده ای هم ندارم ولی خوب اصلاح ک میکنم صورتم جوشای قرمز بدیم میزنه صورتم☹️

اگر درمانت تو لیزر کامل نشه نتها از بین نمیره بلکه بدتر میشه البته از لحاظ هورمون هم باید چک بشی

من بدبخت جزو اونام ک‌ ازمایش و سونو دادم چندساله لیزر میکنم با چندتا دستگاه مختلف اما ی جاهایی رو اصلا جواب نگرفتم عجیبه اصلا.‌

parasoo1989@
اینو دارم ولی میترسیدم بزنم باز دربیاد ورنح تو کمدم انداختس همونجا ازش استفاده ای هم ندارم ولی خوب ا ...

زمان پریودیت یا نزدیک به پریودت استفاده نکن بعدش بزن به صورت و نمیدونم من قبلا به دستام میزدم مدام خوب بود خداییش ولی چون صورتم جوش میزنه نمیزدم که بدتر نشه بعد اصلاح جوش میزنی تاحالا راه حلی پیدا نکردی؟ 

2706