2733
2739
جونم بگو

ی پیام توگوشی شوهرم دیدم استوری یکیرو ریپلای زده و از قیافش تعریف کرده. بهش نشون دادم زیربار نمیره . خیلی وانمود میکرد دوستم داره ب سختی بهم رسیدیم .الان باید چیکار کنم به بابام بگم؟ قهرکنم برم جداشم یعنی خیانتکاره! راهمم دوره از خانوادم ی شهردیگم. بد گیرکردم. حس مرگ دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی پیام توگوشی شوهرم دیدم استوری یکیرو ریپلای زده و از قیافش تعریف کرده. بهش نشون دادم زیربار نمیره . ...

نه فعلاکه اتفاقی نیفتاده ولی الان یکم بهش سخت بگیربدونا ناراحت شدی وکاراشتباهی کرده،که دیگه تکرارنکنه

2731
نه فعلاکه اتفاقی نیفتاده ولی الان یکم بهش سخت بگیربدونا ناراحت شدی وکاراشتباهی کرده،که دیگه تکرارنکن ...

اخه قلبم میگیره خیلی نشون میداد دوستم داره بخاطرش خیلیارو رد کردم حقم این نیست. یعنی ب خانواده خودشم نگم؟؟ دارم میترکم حتی خجالت میکشم ب کسی بگم

اخه قلبم میگیره خیلی نشون میداد دوستم داره بخاطرش خیلیارو رد کردم حقم این نیست. یعنی ب خانواده خودشم ...

سخت نگیرمرداهمه اینجورین توفقط برای خودت زندگی کن عشقوحال کن اصلا بروی خودش نیار به نظرمن 

سخت نگیرمرداهمه اینجورین توفقط برای خودت زندگی کن عشقوحال کن اصلا بروی خودش نیار به نظرمن 

ب روش اوردم اخه نتونستم چیزی نگم خیلی ادعای عشق داره خیلی کارا برام میکنه از همین تعجب میکنم چرااا

ب روش اوردم اخه نتونستم چیزی نگم خیلی ادعای عشق داره خیلی کارا برام میکنه از همین تعجب میکنم چرااا

اگه خیلی کارامیکنه اصلا بهش نگو تو درخواستاتوزیادکن بامهربونی بانازبگو لباس میخام اینومیخام اونومیخام  بهش نگو خودتوهم رنج نده مردا همینن پول بگیر زندگیتوبکن بابا 

2740
اگه خیلی کارامیکنه اصلا بهش نگو تو درخواستاتوزیادکن بامهربونی بانازبگو لباس میخام اینومیخام اونومیخا ...

اخه من دوستش داشتم میدونی خیلی ب پاش موندم و ب سختی ازدواج کردیم. ب این راحتی اینکارو کرده باورم نمیشه. واقعا که همه مردا مثل همن .من همیشه میگفتم این فرق داره اما الان ک نگاه میکنم عمرم رو حرومش کردم 

نه

این اینستا همه رومنحرف میکنه مرداروهم  که خیلی زودبازده به درمیکنه

اگه زندگی خوبی داری که هیچ اگه نداری بهونه کن جداشو

ولی سخت نگیر مازنها میخوایم همه چی مثل فیلمای هندی بشه نمیشه عزیزم زیادسخت بگیری زندگی سخت میگذره وهمش دعوا به نظرم زن باید کوتاه بیاد هرچی که باشه اگه میخای یه زندگی آروم داشته باشی

این اینستا همه رومنحرف میکنه مرداروهم  که خیلی زودبازده به درمیکنه اگه زندگی خوبی داری که هیچ ...

بخاطرش خیلیا رو رد کردم. موقعیتم جوری ک خیلی ازش سرترم. ولی بدجور نمک نشناس از اب دراومده. باشه سعی میکنم یکم اروم بشم بلد تصمیم بگیرم