2752
2734
منطقی فکر کنیم کسیکه شرایط ازدواجو داشتهدباشه کار درآمد دائم  اخلاق پخته که بچه وضع نباشه ومرد ...

ی بدیش شاید اینه این همه سالو تجربه عاطفی و..با جنس مخالفش بالا بوده نسبت ب سن پایینا

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسرا وقتی خیلی بزرگترن درکشون بالاتره

ن همیشه،اتفاقا دهه شصتیا خلاهاشون بیشتر بوده و اختلالات شخصیتیشون بیشتره ،میشه گفت اروم ترن همین 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
اره منم زیر ۲۰ هستم ، الانم عاشق یه پسر ۳۲ ساله م و کل شبوروز ذهنم مشغول اونه 🥲خداکنه بیاد خاستگاری ...

اخی منم همینشکلی ام کلا با 30 هم اوکی نیستم 33 اسنا دوست دارم

پس ازدواج دختری 34ساله با پسری42ساله خوبه یا بد؟ 

ب نظرم‌ تفکراتشون ب هم نزدیکه،هر دو سن پختگی هستن ن هیجانات و هورمون ها ،ب ثبات رسیدن

پس خوبه