2752
2734

یعنی کسی نمیتونه این سوال منو جواب بده 

مگه میشه هیشکی اطلاع نداشته باشه 😢

لطفا اگه چیزی می‌دونید یکم راهنمایی کنید 🙏

ممکنه کسی وارد اکانت ما بشه و توی اون قسمت تنظیمات ک زده چ مدل گوشی و چ‌جایی وارد سیستم شده نیوفته ؟ 

راستش خیلی شک دارم 

ولی وارد اون قسمت ک شدم بجز گوشی خودم گوشی ندیدم 

اما هنوزم شک دارم ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کسی وارد برنامه بشه مشخصات گوشی مشخص میشه

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2731
اینستاگرام 

اره ممکنه نشون نده 

اینستاگرام امنیتش خیلی پایینه امکان هکشم بالا

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
اره ممکنه نشون نده  اینستاگرام امنیتش خیلی پایینه امکان هکشم بالا

آخه یکی رمزمو می‌دونه

یعنی خودم بهش دادم ک یه سری چیزا روشن بشه براش 

اما نمی‌دونم وارد شده یا نه

تو این قسمت رفتم چیزی مشخص نبود

شما سر درمیارین؟