2737
2734
عنوان

ترمیم معدل......کنکوریااااااااااا

223 بازدید | 41 پست

سلام بچه های کنکوری خسته درسا نباشین

معلوم نشده از کی و چطوری باید ترمیم ثبت نام کنیم؟ هنوز سامانه ای مشخص نشده؟

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبق اخرین اخباری که دارم هنوز معلوم نکردن

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
معدلتون چنده مگه شما

من پارسال ترمیم زدم الان معدلی که واسم حساب میشه نمیدونم راستش معدل مهم نیست تک درس مهمه مثلا هر درس با ضریبش که اونی که تراز بالاتر بشه حساب میشه

من نمره هام خوب بود اما تراز خیلی بد بهم داد پارسال

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
من پارسال ترمیم زدم الان معدلی که واسم حساب میشه نمیدونم راستش معدل مهم نیست تک درس مهمه مثلا هر درس ...

می تونید دو بار ترمیم کنید؟ 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
الان میان به امضات گیر میدن😂😂😂

به کجاش؟

میگم چرا هیچکس تو سایت جوابمو نمیده  

2738
به کجاش؟ میگم چرا هیچکس تو سایت جوابمو نمیده    

اینجا بیشتر تاپیک هایی که بحث جاری و مادرشوهر و دعوا زن و شوهری باشه طرفدار داره 🤣

دیروز فک کنم سامانه نمیاورد ولی از ۱۵ تا ۲۹ وقت هس

کدوم سامانه؟

یعنی گرفتن کنکوریا رو  هر روز یه برنامه

چه سامانه ای اعلام شده؟

از طریق مدرسه ای ک بهتون میگن

تا ۲۹اسفند وقت هست 

چند نفر گفتن فعلا چون بخشنامه نیومده ثبت نام نمیکنن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    
اینجا بیشتر تاپیک هایی که بحث جاری و مادرشوهر و دعوا زن و شوهری باشه طرفدار داره 🤣

برم‌ بیروننننننن

از طریق مدرسه ای ک بهتون میگن تا ۲۹اسفند وقت هست  چند نفر گفتن فعلا چون بخشنامه نیومده ثبت نا ...

یعنی مدرسه ثبت نام نکرده یا خودشون منتظر بخشنامه هستن؟

می تونید دو بار ترمیم کنید؟ 

من همه درسا رو نزدم پارسال اونا که بالا بود نمره ام رو اشتباه کردم نزدم

بعد یه تراز افتضاحی داد بهم 

امسال اونا رو میتونم ترمیم کنم و اگه بخشنامه بیاد پارسالیا هم بشه میزنم

یعنی مدرسه ثبت نام نکرده یا خودشون منتظر بخشنامه هستن؟

خود مدارس گویا منتظر بخشنامه هستن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    
2706