2733
2739
عنوان

↩ اخبـــــار نی نی سایـــت ↪

| مشاهده متن کامل بحث + 58016 بازدید | 913 پست

چرچیل جان سایلنت جان؟ صدامو دارین؟

میز من کو؟   

لدفن چراغو خاموش کنید. دیوارارو با گونی بپوشانید  

بگید دیوارارو عایقبندی صوتی تصویری تکوینی تکفیری تهدیگی کنن. 

قلمم از پر طاووس باشه‌ . دوات و لیقه و کاغذ کاهی و پودر واسه خشک کردن نوشته هام

صندلی گردون مدل دبلیو ۲۰۱۷ و چراغ مطالعه با نور خورشیدی توی اطاقم اوکی بشه.

درآمدمم هرچی بود خرج سازمان رسیدگی به شکست عشقی خورده ها اعم از شو نومزاد دوزپسر شامل پسرخاله. پسر دایی . پسر عمه. پسر عمو . همساده . فامیل دور. همکار. رهگذر . همقطار . هم مسیر ، بشه

با تچکر

صدا میاد ؟؟؟؟

قراردادو از زیر در بندازین توی خونه   

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🐨درود خداوند بر شما اهالی محترم نی نی سایت👋

آرسو هستم یک بزور نویسنده شده😆

در خدمتتونم با یک هفته خبریه دیگه ..

بریم بینیم چه خبر بوده .. کام آن🏃

🔊هفته ی داستان نویسی رو بهتون تبریک میگم.. در این هفته داستان های زیادی توسط کاربران دست به قلم نوشته شد و این داستان ها بحث های زیادی را در پی داشت😊که خب نمیگم چه بحثایی .. ❕

🔊و حالا نیو باردارای سایت 😆

خانوما

🎆دختر_مامانی#4

mahoori🎆

atiyeh1372🎆

Farzaneh10🎆

#991🎆

🎆سلین21

ورودتون رو به دنیای پر از سختی های شیرین بارداری تبریک میگیم 😊.. امیدواریم خروج راحتی داشته باشین🙌

🔊تبریک به مامان محمد صادق عزیز😍 بعد از 5 سال انتظار محمد صادق جان لطف فرمود و دل مامانشو شاد کرد با اومدنش😄 امیدواریم قدمش مبارک باشه✌لینک

🔊شبا که ما نمیخوابیم نی نی یار یک هم بیداره باهامون😏

16مهر ورود پر غرور نی نی یار 1 را به دهکده رمزآلود نی نی سایت صمیمانه تبریک میگیم 🙆

میگفتین یه گاوی🐮 .. گوسفندی🐑.. مرغی 🐔.. تخم مرغی🍳 .. کاربر مرد مریضی 👿.. چیزی جلوی پاتون قربونی میکردیم ..

🔊شما هم فکر میکردین کتک کاری عروس و مادرشوهرهمانند جومونگ افسانه است؟؟ نوچ ..افسانه نیس😒 نگا عروس چه نینجا وار زده😒حیف که رو آنتنیم.. وگرنه ...😒

🔊آفتابه های بعد از تو سوء تفاهمن 👈آفتابه ی قدیمی برنز 

جون میده توش ازون شربت قرمز مجازا سرو شه😌

🔊وجود یک روووح  در  نی نی سایت موجب وحشت کاربران شد 😨  وقتی که روح👻ها هم به نی نی سایت علاقمند میشوند😳

شایدم نزدیک هالووینه 🎃 داره ادا در میاره😒

🔊رو مخ ترین خبر این هفته رو هم دیجی کالا به خودش اختصاص داد با اون تبلیغاتش..😒 نصف مشتریارو پروندی داداچ ..😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

💃خبر های یه نمه کوتاه😊

🔊همانا ساده خور ها از بهترین های نی نی سایت هستن 😆 مخصوصا استانبولی خورهاش😏

🔊چشم هوشنگامون رووووشن ...بازیگر مرد مورد علاقه

🔊عاخه گلزار؟!! بعله... درود بر این سلیقه👌 گلزار چقد قشنگه .. 🎶

🔊زنی که شوهرش را در خیابان های نی نی سایت دید و برایش تاپیک زد😱لینک

🔊شوشوی برتر هفته .. جان؟؟ نگم شوشو؟ 😒

میگم ... خوبشم میگم😒شوشو😒

🔊نمردیمو ازمون تقدیر و تشکر هم کردن🙌 بیاین لوح تقدیراتون رو بگیرین

🔊وقتی که کلاه گیس خواستگار  باعث تردید عروس خانوم میشود...😖وات تو دو ..وات نات تو دو .. خیلی حیاتیه😰

🔊عایا میدانید در همسایگی همه ی ما کسانی زندگی میکنند که این     کفش👟  را سفید و صورتی میبینند😱

🔊وقتی که یک نقاش بزرگ نی نی سایت را به تصویر میکشد 😏 فوق العاده طبیعی👌عصن انگاری عکس گرفتن ازمون😒👈لینک

2728

🔊تهمت های بی روا بر تن هوشنگ مظلوم ..

دست های پشت پرده جهت خرابسازی زندگی ..

من.. آرسو.. تمامی این شایعات را تکذیب خواهم کرد 👈هوشنگ و پروین

💃و در آخر ..

🔊ما تو نی نی سایت یه عاااالمه مامان داریم 😆 ... چه اونایی که فرزندشون تو بغلشونه یا تو دلشونه .. چه اونایی که ماه ها و سالها منتظر رسیدن اون روزی هستن که یه فرشته ی زمینی به دنیا بیارن و لذت ببرن از نگاه کردنش و لحظه به لحظه بزرگ شدنش 😌...خاطره ی باردار نشدن طلی❤ ... با پایان خوش🙆  محکم باشین💪 😆

امیدواریم یه روز اسم شما رو تو لیست نیو باردارمون ببینیم😊

🐨با تشکر از تمامی کسانی که مرا در این امر یاری فرمودن .. بستگان وابسته ی جمع  ..همسایه ..در سایه .. پاریس 💟.. کتی  💛.. مونای پاییزی💗 نویسنده ی خاموش 💙..دریا ❤ .. همه و همه  💝..

↙ چرچیل کمک نکرد🙅↘

آخر هفته ی خوبی داشته باشین😊

😵 😲 لطفا اینجا پست نذارید با تچکر😐 اینجا نظراتتونو بگید💗💗

باش 😓😊

الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی!در اگر باز نگردد نروم باز به جایی...پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی!کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2740

سلام سلام سلام✋✋
صدای منو از نی نی سایت تاپیــــــک اخبار میشنوین.

عاقا دیدیم این جناب آرسو👧 هی ناز کرد هی قمزه اومد گفت من نمینویسم و بلد نیستم اخرش بچه های خبر با چماق بالاسرش وایستادن تا خبرای هفته پیشو نوشت. حالا منم دیدم ارسو نویسنده شده گفتم بیاین با چماقاتون تو سر منم بزنین خب شاید مخ منم بکار افتاد یکم استعداد نویسندگی ازش بِتَراوُشَـــــد 😀😁
خو حالا خزعبلات و اراجیف بسه بریم ب مکتوبی از خبرا برسیم حالا چرا نگفتم مشروح😊 اخه من ک جلو روتون نمیحرفم ک مشروح بشه.  مکتوب عرض میکنم.  اهان گفتم اراجیف یاد یه چیزی افتادم بعدا یادم بندازین تعریف کنم واستون.  
🌼🌼🌼🌼🌼🌼
خب همیشه اولین خبرا واسه مامانای نازه. الهی فداتون شم
فاطمه زهرا

زیبای خفته

مریم 1372  و خبر بعدی یه مرحله  پیشرفته تره و تشکیل شدن قلبه
و متوجه شدیم بارداری زنبیل سابق شیمیایی بوده و دعا میکنیم ایشالله باردار بشن و نی نیشون رو سالم بغل بگیرن.

وای ک چقد لحظه ب دنیا اومدن نی نی قشنگه.  خاطره زایمان آمنیا خانوم رو بخونید 

❤❤❤❤❤❤❤

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

🌼🌼🌼🌼
خب این قضیه اراجیف ک گفتم یادم بیارین بگم. برمیگرده ب یه عدد زینب سادات عزیز ک اراجیف نویسه.  یعنی نخونی از دستت رفته.  حتما میگی اراجیف ک ارزش خوندن نداره!!!
هان چییییی واقعا نداره؟ نه گلم شما یه بار بخون مشتری اراجیفش میشی.
تازه واسه ماهم تبلیغ میکنه جناب زینب سادات دلش واسمون ریش میشه😀 👍👍

🌼🌼🌼🌼🌼🌼

حتما این هفته داستان زندگی و تاپیک عکس بازی زیاد دیدین؟  نه دوستان؟
خب بین این همه داستان زندگی و عکس بازی یه کاربر تاپیک زدن و آقایون سایتو ب چالش #عکس بازی و داستان زندگی آقایون دعوت کرد ک اقایون همیشه حاضر در صحنه و سینه چاک کلا از ترس دیده نشدن تو انلاینا کلا از محل متواری شدن و هنوز برنگشتن😀
فقط یه اقا شهاب زحمت دادن اومدن توتاپیک گفتن من عکسمو گذاشتم پروفایلم تایید ک شد ببینیدش. حالا منم منتظر نشستم تا تایید بشه رفتم دیدم دُلوخ گفته رفته عکس نتی گذاشته پروفش. اره داداچ اشتباه میزنی😕😕

🌼🌼🌼🌼🌼

کم کم نی نی سایت داره نفسای اخرشو میکشه.  گزارشا حاکی از اینه ک بین انبوهی از تبلیغات دستو پا و پست بچه هارو دیدن ک داشتن غرق میشدن. ب همین سوی چراغ قسم ☝☝والا 

خووووو اخه چرا؟؟؟.. خانوم محترمه مکرمه دوشیزه مونا تهرانی ایا بنده وکیلم از طرف همه ی کاربرا واسه بار هزارم بگم بردارین این تبلیغای بووووووووق رو😬😬 آخه تاکی میخاین بشنوید و جواب کاربرا رو ندین. 

تاپیک های بی شماری واسه شکایت از وضع موجود زده شده ک هیچ جوابی هم داده نشده از طرف مدیرو نی نی یارها.

درضمن آیا میدونستین نی نی سایت  هفده همین سایت پربازدید ایرانه؟  نمیدونستین؟ حالا بدونین .  همینجور پیش برین خانوم تهرانی از اخر اول میشیم نگی نگفتی دریا👍
درضمن خانومه تهرانی خانومی برای پیشنهاد شما درمورد خانه کودک اردی بهشت تشکر کردن. یه بارم تشکر بعد این همه انتقاد

🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 

🌼🌼
تاحالا خونه سالمندان رفتی. حتما برو و مثه این دوستمون بشو دختر مامان باباهای اونجا.
🌼🌼🌼🌼🌼🌼
تو این هفته  واسه هر کدوم از کاربرای نی نی سایتی کلی اتفاق افتاده مثلا سالگرد ازدواج ستاره جون بود.
یا یکی دیگه از کاربرا با دوس پسرش قرار داشت و نظر بچه هارو میپرسید.

حنارو که میشناسین همونی ک تو مزرعه بود؟  اره همون رفته ب دختر خالش سرزده صله رحم بجا اورده تاپیکشو ک زده یه نی نی سایتو ب فنا داده هم ب  جون هم افتادن و گیس و گیس کشی  اخرشم ک خودتون برید بخونید

🌼🌼🌼🌼🌼

راستی بانوان نی نی سایتی میدونستین ما تو لونه فسادیم😀 آره جونم اینجا ترویج ب فحشا. زنا.  خوردن گوشت خوک😷 خلاصه همه جور گناهی انجام  میشه.  

سایت زرد بی دروپیکر نمیدونه چطور مخاطب جذب کنه اینجوری با کوبوندن یه سایت دیگه دنبال جذب مخاطبه. و ماهم کم نذاشتیم و خانوم تهرانی جوابیهواسه این سایت زدن.  باشد ک رستگار شوند👍

🌼🌼🌼🌼

🌼🌼🌼🌼
خانومی هم واسه همسرشون تاپیک زدن و گفتن   👈 من دیگه نی نی سایتنمیام

بعضیا فتوا جدید میدن شدن مکارم😀  👈   دوستی با بی نماز

شما کدوم وسایلتون رو دوس دارین؟  عکس دوس داشتنیهاتون رو بذارین   👈 اینجا

خانوما شما چقد ب خودتون اهمیت میدین. میتونیم از همین چیزای کوچیک  شروع کنیم و خودمونو دوست داشته  باشیم .👈 اشپزی فقط واسه خودمون

💞💞

حقوق میلیاردیه کی بودی توووو. پرسیدن حقوق  شوهرتون  چنده؟  و همه تو نی نی سایت ماهانه 45 میلیون  میگیرن . اره اینجوریاس
 نی نی سایت  جای  بچه پولداراست

🌼🌼🌼

قبول دارین ایرانی ها  دودسته ان؟  پسردوستن. یا دختر دوست. که همیشه هم باهم ب تفاهم نمیرسن مثه قضیه زایمان طبیعی و سزارین. 

👇👇

دوتا تاپیک با این مضمون: متهم شدن ب پسردوستی 

ایرانی های پسردوست 

مامان گلایی ک تازه باردار شدین چجوری ب شوهرتون گفتین داره بابا میشه؟؟ تو این تاپیک  کلی ایده هست واسه خبر دادن بارداری ب جناب شوشو😷

🌼🌼🌼

نی نی سایتم دیگه هیز شده دیدین هرجا میری دنبالت میاد شماره بگیره. بچه پررو😜 شما شماره دادین؟؟؟  اگه ندادین  بدین😂 نی نی یارای محترم گفتن شماره بدین تا قطع دسترسی نشدین. زود تند سریع✔✔ 

خیلی از دوستان این چندروز یهو قطع شدن ک علتشو وارد نکردن شماره اعلام کردن. حالا الله و اعلم.  

. 🌼🌼🌼

من از همین تریبون اعلام میکنم الهامم بیا خواهر ما هنو جهیزیتو ندیدیم خووو..  الهامم عزیز خداحافظی کرده ایشالله ک زود برگرده. 

یه عزیز از دست رفته دیگه هم داشتیم ک داشت میرفت ولی با تنفس مصنوعی برگشت. آره گارفیلد عزیز ک میخواستن مارو تنها بذارن ولی دلش نیومد و برگشت ولی  ب شیوه ی خودش تو خیابونای نی نی سایت قدم میزنه.  گارفیلد هست ولی کم هست😀

🌼🌼🌼🌼🌼🌼

من اولین بارم بود چیزی مینوشتم پس از عیب و ایراداتش چشم پوشی کنین قربونتون بشم 

خب ب پایان امد این دفتر حکایت همچنان باقیست 

درررررررریا دریایی نژاد.  نی نی سایت رُررررررررررررم😀

تشکر میکنم از بروبچ گروه خبری سایلنت عزیز. آرسو جون.  چرچیلِ جان دل😀 و سایر وابستگان و دلبستگان😀😀 

عاقا من باحال خراب اخبار نوشتم  روتخت بیمارستان بودم.   😔

لایک کنید جون مشرق نیووووز  👍