2737
2739

به خدای گلبرگهای نسترن

سلام خانومای گل و نی نی یار عزیز

من دیدم تو نی نی سایت بعضی دوستانم عکس غذا یا کیک و سالاد... میذارن. نوش جونتون، اما من حس میکنم لا به لای کاربرا هستن آدمایی که غذای خیلی خیلی ساده ای دارن یا چیز خوبی تو خونشون ظهر و شب برای خوردن پیدا نمیشه... شاید یکیشونم باردار باشه و بدتر..

از طرفی نمیشه عکسای غذاها و شیرینی جات نذاریم ، اما اینبار تو این تاپیک به یاد سفره هایی که توش نیمرو و نون پنیر سبزی ، خیار و گوجه و پنیر.. کره و مربا هست از همین چیزا عکس میذاریم. از امروز یا فردا... مهم اینه که یک روز سفرمون شبیه سفره یک نیازمند در نظر بگیریم و از این طریق بتونیم همدردی کنیم، حتی اگر غذامون چیز دیگه باشه.

من اون غذایی که با گوشت و برنج یا هر چیزی درست شده رو نمیتونم بگم درست کردم یا عکسش رو بگیرم و بذارم برای جمعیتی که شاید شاید شاید دلشون بخواد و پول تهیه اش رو نداشته باشن.

اما اینجا عکس فقط عکس غذای ساده هست... نه گوشتی توشه و نه مواد مختلف ...

خیلی ساده ....

(نی نی یار خواهشم از شما اینه تو‌این تاپیک اگر گزارشی مبنی بر غذایی بود که رنگ سادگی نداشت لطف کنین پستش رو پاک کنین ،‌ممنون)
خوشحال میشم این تاپیک مثل خیلی از تاپیکای پر بازدید باشه و همتون بسهم دلتون مشارکت کنین .

چیزی شبیه عطر حضور شما کم است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

ما هم خیلی وقت ها غذای ساده میخوریم 

اتفاقا بوعلی سینا میگه غذاهای ترکیبی خوب نیست هر چی ساده تر سالم تر ،جذب مواد غذایی به صورت جدا بهتره 

متاسفانه غذاهای امروزی بیشتر جنبه تزیینی و شکم پر کن داره واِلا اینقدر کمبود نداشتیم

من امروز آش دارم نمیدونم ساده حساب میشه 😊

2706