2752
2734
عنوان

منتظرای نی نی بیان

42 بازدید | 17 پست
یه راه خیلی خوب و جواب گرفته رو میخوام بهتون بگم. توی بهار اقدام کنید و حتما قبل اقدام یا حین اقدام آب نیسان بخورید. اینم دستورش:
ماه نیسان از 23 فروردین تا 23 اردیبهشته. تو این مدت وقتی بارون میباره آب بارونو جمع کنید و بهش هر کدوم از این سوره ها و ذکرهارو 70 بار بخونید. حمد-ناس-فلق-کافرون-توحید-قدر-آیت الکرسی و لا اله الا الله-الله اکبر-صلوات و تسبیحات اربعه (سبحان الله والحمدلله ولااله الا الله والله اکبر) و این آب رو 7 روز و 7 شب بخورید. مثلا من اندازه دو لیوان جمع کردم. و هر روز و هر شب هر کدوممون (خودم و شوهرم) یه قلپ میخوردیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نفس جان انشاا... حتما جواب میگیری. پیامبر به خدا قسم خورده که هرکسی فرزند نداشته باشه و این کارو بکنه خدا بهش فرزند میده و هرکس دختر یا پسر بخواد خدا همونو بهش میده
کاش چندروز پیش میگفتی یک بارونی میومد شبا خخخخ الان که بارونی در کار نیست
بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
خواهش میکنم f.a جون اشکال نداره گلم. بارونم میاد انشاا... . اون موقع زمان پربارونیه. پارسال قشنگ یه رگبار زد. ظرفتونم هرچی بزرگتر باشه بهتره. اصلا اگه بتونید یه مشمای بزرگو از چهار طرف به دیوار وصل کنید (مثل سقف) و وسطشو سوراخ کنید خیلی خوب میشه
2706