2752
2734
عنوان

خانومها آموزش رانندگی و گواهینامه سخت؟؟من خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 45 پست
ان شاالله که زود قبول بشیم 

ایشالله

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم باید خانوم بر دارم چون کسی رو ندارم ببرم

موفق باشی عزیزم ❤😘

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
سلام خوبی عزیزم.چطوری با آموزش رانندگی چند جلسه رفتی

سلام خوبی عزیزم 

من امروز جلسه دوممه

خداروشکر استرس ندارم راحت یاد میگیرم

فدات عزیزم خداروشکر منم جلسه دومم بود امروز.منم خوبم .ولی گاز زیاد میدادم ترمزم خیلی تیز میگرفتم

تازه اولشه کم کم راه میفتیم باید خیلی تمرین کنیم

وای چی همه .ان شاالله که زود بگیریم 

سلام عزیزم شما گرفتین؟من خیلی میترسم خیلی استرس دارم میگم فرمون نمیتونم قبول شم‌

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت
تازه اولشه کم کم راه میفتیم باید خیلی تمرین کنیم

سلام عزیزم شما گرفتین؟من خیلی میترسم خیلی استرس دارم میگم فرمون نمیتونم قبول شم

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت

من ۴ دفعه رد شدم 

رانندگی عین سواده تو این دوره زمونه حتما باید بلد باشی من صفر نشستم پشت فرمون م کم کم راه افتادم پسرا همسن دور اطرافم واردتر بودن بعضیام کلا بلد بودن چون خیلیاشون از بچگی گذاشتن پشت فرمون من خودم به عنوان یه دختر تکی همه چی یاد گرفتم از وقتیم گواهینامه ام دستو اومد ماشین روندم

2706