2733
2734
عنوان

طلاق اجباری

1188 بازدید | 68 پست

سلام من فرزند دوم هستم و ۳ سال پیش با نوه عموی پدرم عقد کردیم و امسال قرار بود عروسی بگیریم

اما طی اختلافاتی که بین پدرم و همسرم افتاد همه چی بهم خورد و پدرم رفت مهرو گذاشت اجرا و برای طلاق اقدام کرد علی ( همسرم) هم لج کرد و هیچ عکس العملی نشون نداد منم که اعتراض کردم گفت پدرت داره زیر قول و قراراش میزنه و دیگه باهم ارتباط نداریم و بخاطر اخلاق پدرم کشیدن عقب از یک طرف هم پدرم عروسی برادر بزرگترم هم همین کارو کردن هیچ امکانی برای صحبت کردن وجود نداره چون زیرپاشون نشستن میخواستم ببینم پروسه طلاق چند وقتس همراه با مهریه و اینکه میشه کاری انجام داد که طلاق صورت نگیره؟ بشدت از لحاظ روحی اوضاع نامتساعدی دارم لطفا کمک کنید

یعنی چی واقعا 

چقد بابات بی ملاحضه اس وای خدا مگ میشه ی پدر اینکارو کنه اصلا چجوری تونسته مهریتو بزاره اجرا و تو هم قبول کردی 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

توروخدا حماقت زن داداش منو نکن

اونا هم خانوادش دقیقا سر هیچ و پوچ دعوا راه انداختن اینم سکوت کرد پا به دلشون اومد جلو

الان بعد یه سال و نیم دادگاه بازی ب خودش اومده میخواد برگرده

داداشم قبولش نداره میگه از چشمم افتاده

اگه زندگیت خوبه بچسب ب شوهرت

هزارمین کاربری 😬😬😬 
مگه تا خودت راضی نباشی کس دیگه ای میتونه از طرف تو بره و درخواست طلاق اینا بده شروع کنه؟ چه بد 

متاسفانه تصمیم گیرنده نهایی همه تصمیمات خودشه حتی در اینجور مسائل به اجبار چندجا برد منو امضا زدم 

بله میشه به شرطی به خودت بیای و افسار زندگیت رو دست دیگران ندی، البته این گندی که پدرت واسه خودخواهی خودش زده دیگه پاک نمیشه. 

این حرفت تو مخ نمیره بابام مهریه اجرا گذاشته، مگه مهر بابات بوده و اون شوهر کرده. 

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
توروخدا حماقت زن داداش منو نکن اونا هم خانوادش دقیقا سر هیچ و پوچ دعوا راه انداختن اینم سکوت کرد پا ...

خیلی دوسش داشتم و اونم همینطور اما سر اختلافات و خبر بردن و اوردن ها همه چی داره از بین میره

بله میشه به شرطی به خودت بیای و افسار زندگیت رو دست دیگران ندی، البته این گندی که پدرت واسه خودخواهی ...

حرف منم همینه مهریه از منه و شاید بخوام ببخشم اما حرفشو صریح زد که اگه قبول نکنی باید از خونه من بری بیرون

اگه فک میکنین همسرت آدم خوبیه دوستش داری باپدرت صحبت کن راضی بشه،یااینکه به دادگاه بگومن طلاق نمیخوام،حیفه زندگی به این راحتی ازهمه بپاشه این وسط شماکه تقصیری نداری

متاسفانه تصمیم گیرنده نهایی همه تصمیمات خودشه حتی در اینجور مسائل به اجبار چندجا برد منو امضا زدم&nb ...

امضا نزن زندگی توعه . اگه واقعا دوست داری همسرتو و مشکلی باهاش نداری جلوی پدرت وایسا . اگه طلاق بگیری و خونه پدرت بمونی  چه چیزی در انتظارته؟ بلخره باید یه جایی جلوی پدرت وایسی  وگرنه تا اخر عمرت باید هرچی پدرت گفت بگی چشم . ارتباط همسرت با پدرت رو قطع کن ولی  نمیشه زندگیه تو بهم بخوره که . با همسرت صحبت کن یجوری قضیه رو حل کن از اونطرفم جلوی پدرت وایسا میتونی از مشاور هایی که توی دادگاه رایگان در اختیار میزارن استفاده کنی و ازشون کمک بخوای . نذار بقیه برای زندگیت تصمیم بگیرن که پشیمون میشی . اینطور که معلمومه تو حتا طلاق هم بگیری و با کس دیگه ای هم بخوای زندگی کنی بازم پدرت یه دعوا راه میندازه

وای نکنه زن داداشمی 😂 اونم خیلی داداشمو دوست داشت نذاشتن

خدا لعنت کنه همچین کسایی رو😔

توروخدا اگه میدونی داداشت نرم میشه راضیش کن دست زنشو بگیره و بره سر خونه زندگیش

2706