2737
2739
عنوان

دکتر‌پوست عالی تهران

163 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها ی دکتر پوست خیلی عالی تو تهران میشه معرفی کنین ؟واقعا خودتون رفتین یا نتیجه دیده باشین بهم معرفی کنین لطفا 🫶🏻

ی دکتری که واقعا بفهمه چی به چیه الکی چرند نگه

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مریم مستقیمی طهرانی 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  نیستم ی مدت چون ن حال دارم ن وقت ن دلم میخواد ک باشم   
2731
2738
عزیزم این آدرسش کجای تهرانه ؟؟؟؟؟

بزن نت میاره رو ب روی مترو شریعتی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  نیستم ی مدت چون ن حال دارم ن وقت ن دلم میخواد ک باشم   
عزیزم این آدرسش کجای تهرانه ؟؟؟؟؟

من خودم انصافا نتیجه دیدم نسخه های خوبی مینویسه ول دارو خونه های اطرافش همه عوضین دارو هارو بهش نشون بده بعد خرید 

مورد دوم اینکه حرفش و توی استفاده نکردن از چیزای طبیعی قبول ندارم چون من عسل و گلاب و اینا زدم ب پوستم و اتفاقا نتایج خ خوبی دیدم بعضیا حساسیت دارن بخاطر اونا میگه کلا استفاده نکنیم 

و اینکه تو پیجشم زده بوتاکس و اینا ضرری نداره باز اونم قبول ندارم قطعا ضرراتی داره ول ن این دکتر بقیه دکترا هم میگن ضرر نداره چون کار و کاسبیشون میخوابه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دست درد نکنه عشقم  ممنون از راهنماییت 😘🙏❤️

خاهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706