2733
2734
عنوان

قرص اعصاب

164 بازدید | 6 پست

من  دوساله پدرم فوت شده قرص اعصاب مصرف میکنم قبلش خیلی لاغر بودم و اندامم عالی بود ،الان سرکار میرم شب ها همش گرسنه میشم و ۱۵ کیلو چاق شدم الان ۶۵ کیلو ام چطوری لاغر بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرص های آرام بخش چاق میکنن به دکترت بگو ممکنه قرصی برات بنویسه که اشتهای کم بشه منم میخوردم قرصم نوشت فایده نداشت قرصا رو قطع کردم ولی چاقی بهم موند

دیروز تولد پسرم مارتیا بود۱۴۰۳/۳/۲۴💖💖 امروز همسرم بهم گفت هر کی با تو باشه از زندگی سیر میشه۱۴۰۳/۳/۲۵💔💔💔همه وجودم زیر بار این جمله شکست له شد ده سال به پای تمام کم و کاستی هاش نشستم تو مشکلات کنارش بودم....از هر چی مرده متنفرم از هر چی عشقه متنفرم....ولی بازم بخاطر تو پسرم فقط بخاطر تو زندگی میکنم نفس میکشم چون تو تنها دلخوشی من از این دنیای بی رحمی😭😭بماند به یادگار💔💔💔💔