2752
2734
شیمیایی هم باشه جای شکر داره جای امیدواری داره من خیلی ساله اقدادمم این برام روزنست اما خب بتام منفی ...

انشلاه ک نیست خواهری از تجربم گفتم بزار ی ۵ روز دیگه نشدی برو از بده منم اقدامم میدونم چقدر سخته  

جدی چیزی نمیشه خیلی نگرانم در ضمن من با تنبلی تخمدان باردار شدم همش میترسم ,انشاالله ب زودی دامنت سب ...

منم تنبلی دارم خیلی ساله منتظرم هنوز ک خدا صلاح ندیده انشاالله برا شما باشه یه کوچولو خوشگل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصن فکر نمیکردم باردار بشم چون اصن پریرد نمیشم   فقط با قرص امپول اصن کلا بیخیالش شده بودم تازه سه ماه ازدواج کردم رفتم دکتر اولین اقدام باردار شدم انگار ی معجزه شده برام خدا از این معجزه ها تو زندگیتون بذاره ❤

2731
شیمیایی هم باشه جای شکر داره جای امیدواری داره من خیلی ساله اقدادمم این برام روزنست اما خب بتام منفی ...

ان شاءالله دامن سبز و به زودی مامان بشی و بچه ت رو بغل کنی 

درک میکنم منم خیلی منتظر بودم چند ماه قبل حاملگبم این اتفاق برام افتاد

انشلاه ک نیست خواهری از تجربم گفتم بزار ی ۵ روز دیگه نشدی برو از بده منم اقدامم میدونم چقدر سخته&nbs ...

هر چی خدا بخواد راهی جز صبر ندارم 

راستی سمت راستم زیر دلمم خیلی درد میکنه ممکنه عفونت و کیستم باشه؟البته یکماهه که سونو ذادم کیست ندارم

دوستان من با فولیکول 14 دیروز آز بتا مثبت شد ممکنه مشکلی پیش بیاد برا بچم تورو خدا جواب بدید؟ اخه هم ...

دوست من با فولیکول ۱۵ باردار شد و یه پسر سالم آورد ،یکی دیه همینحا میگفت با فولی۹ باردار شد یه دختر سالم داره

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
هر چی خدا بخواد راهی جز صبر ندارم  راستی سمت راستم زیر دلمم خیلی درد میکنه ممکنه عفونت و کیستم ...

ن چیزی نی من این ماه بعد از پاکیم اینطوری شدم گفتم لابود کیسته داره بزرگ میشه روز  

۶سیکلم رفتم سونو گفت فولیکولت داره بزرگ میشه بخاطر اونه