2733
2734
عنوان

قرص اوی ففول(آهن)

301 بازدید | 6 پست

مصرف کردید؟ نظرتون چیه درموردش؟ من قبلا فروفورت گاین استفاده کردم چندبار و اصلا به گوارشم نمیساخت علائم شدید گوارشی برام ایجاد می‌کرد.امشب یه ورق ازین قرص رو خریدم ببینم چطوریه می‌سازه بهم یا نه. . 

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..
من راضیم

برات عوارض گوارشی ایجاد نکرد؟ نفخ و اسهال یا یبوست؟

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برات عوارض گوارشی ایجاد نکرد؟ نفخ و اسهال یا یبوست؟

من باردارم یبوست که ندارم ولی گاهی مثل همیشه دفع ندارم

حالا نمیدونم اثر قرصه یا نه 

من این قرص رو موقعی که باردار  هم نبودم میخوردم

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
من باردارم یبوست که ندارم ولی گاهی مثل همیشه دفع ندارم حالا نمیدونم اثر قرصه یا نه  من این قر ...

خب یبوست میتونه بخاطر خود بارداری باشه

اونموقع که حامل نینی نبودی و قرص رو مصرف میکردی مشکلی نداشتی باهاش؟

خب یبوست میتونه بخاطر خود بارداری باشه اونموقع که حامل نینی نبودی و قرص رو مصرف میکردی مشکلی نداشتی ...

نه نداشتم اما مسئله اینجاست قبل بارداری هرروز نمیخوردم

ولی الان‌هرروز میخورم‌ 

البته ببخشالان دقت کردم من قرصم‌اسمش ففول خالیه 

نه اوی ففول

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
نه نداشتم اما مسئله اینجاست قبل بارداری هرروز نمیخوردم ولی الان‌هرروز میخورم‌  البته ببخ ...

فکر نکنم تفاوت داشته باشن 

پس منم میذارم پنجشنبه شروع کنم به مصرف که اگر عوارضی داشت برام ، خونه باشم 

ممنون 🌹