2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
صلوات فرستادم لطفا شما هم برای اینکه من به خواسته ام و دست و بالم باز بسه برسم دعا کنید

انشاالله حاجت بگیرید، عزیزم روز دوشنبه وچهارشنبه 40بار سوره تکاثر بخون و پنجشنبه 40 بار سوره نصر عالیه برای ثروت و روزی مداومت کن فوق‌العاده تاثیر داره و نزدیک اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کن گشایش ایجاد میشه، چله سوره تکویر هم انجام بده اگه طلسم یا سنگینی یا چشم باشه برطرف میشه 

سلام عزیزم. ببخشید تو یه تاپیک گفته بودید پسرتون ۲ سالگی قدش کوتاه بوده بردید طب سنتی و یک ماهه قد ک ...

سلام، دخترم قد و وزنش کم بود الان دقیق یادم نیست چقدر بود، پیش دکتر ولی الله گرایلی ملک بردم، دکتر حسن اکبری هم خوبه،ایشون حجامت قد هم انجام میدن 

سلام عزیزم. ببخشید تو یه تاپیک گفته بودید پسرتون ۲ سالگی قدش کوتاه بوده بردید طب سنتی و یک ماهه قد ک ...

عزیزم دکتر حسن اکبری طب سنتی سمت کرجه عالیه ویزیت اینترنتی هم داره دارو هم ارسال میکنه عالیه این شماره پشتیبان دکتر هست تو ایتا یا واتساپ پیام بدید سوال کنید راهنمایی می‌کنند 09331878762