2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به هر کسی نمیسازه بعضیا دیدم بعد از تزریق واکسن آنفولانزا یه سره مریض بودن. 

نگاه فک کنم واکسن آنفولانزا رو جدا باید بزنیم بعدش واکسن کرونا هم جدا باید بزنیم... فک کنم اینطوریه ؟ شما چیزی نشنیدی در این باره؟

2740
نگاه فک کنم واکسن آنفولانزا رو جدا باید بزنیم بعدش واکسن کرونا هم جدا باید بزنیم... فک کنم اینطوریه ...

متوجه نشدم جانم

یعنی چی جدا باید بزنیم؟ 

من که به عمرم واکسن آنفولانزا نزدم. واکسن کرونا هم حتی به اسمش آلرژی دارم چه برسه به تزریقش. 

توی دوره کرونا هم نه ماسک زدم نه الکل استفاده کردم نه کرونا گرفتم نه فوتی کرونایی یا حتی بستری به خاطر کرونا داشتیم. 

هیچ حرف زوری هم توی کتم نمیره😊

متوجه نشدم جانم یعنی چی جدا باید بزنیم؟  من که به عمرم واکسن آنفولانزا نزدم. واکسن کرونا هم ح ...

ممنون عزیزم ❤️ برا خودم نمی‌خوام برای طفل کوچیکم ک مشکلات خاصی دارن هر ماه دو سه بار مریض میشه. 

ممنون عزیزم ❤️ برا خودم نمی‌خوام برای طفل کوچیکم ک مشکلات خاصی دارن هر ماه دو سه بار مریض میشه.  ...

چند وقتشه گلم؟ 

پسر بزرگم تا 2 سالگی مرتب مریض میشد. از 2 سال به بعد بهتر شد. البته عوض کردن دکترشم بی‌تأثیر نبود. دکتر اولی زیاد آنتی بیوتیک میداد به پسرم. دومی اصلا اعتقاد نداره به دارو😅 امسال هم رفته پیش دبستانی و از مهر مرتب مریضه. براش یه مولتی ویتامین گرفتم خداروشکر الان بهتره.