2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فعلا هیچی نگرفتم 

دقیقه نودی ام من همیشه 

شاید کلا نگیرم 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

همه چی میخرم جز مانتو . هرچی تو عید مانتو گرفتم پشیمون شدما هم گرون میشن هم تکراری 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 
2740

من فعلا فقط یه شومیز گرفتم کفش دارم کیف دارم نمیخوام بخرم ولی شال و روسری و شلوار احتیاج دارم و برای مانتو خریدن دو دلم پارسال آن‌قدر سرد بود تو عید مانتو نپوشیدم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
مانتو عید آوردن لباس فروشا؟؟؟

کت و شلوار تو اینستا تا دلت بخواد همه آوردن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی