2733
2734

دوستان در هفته ۲۴ بارداری وقتی دست روی شکم میزارم حرکاتش رو حس میکنم.حسی نثل اینکه یکی با دوتاضربه آروم و بعد مثل وول خوردن کم.در همین حد.البته مثلا صبح بعد صبحانه قشنگ حسش میکردم.ولی بعد ناهار نه.کلا انگار استرس بهم وارد میشه وقتی هرچی صبر میکنم و تکون نمبخوره.شما توی این هفته که بودین چندبار در روز به پهلومیخوابیدید و حرکات رو احساس میکردین؟ 

یه چیز دیگه سرچ زدم نوشته ناف مثل دگمه میزنه بیرون.ولی من اینطوری نشده.کاش میرفتم بیرون و استراحت مطلق نبودم.اینطور کمتر حساس  میشدم شاید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تو این هفته ها حرکاتش منظم نیست 

دکتر گفت تعدادش مهم نیست تو این هفته ها فقط تکون بخوره 

برای منم یه روز فعالیتش زیاده یه روز میبینی فقط دو سه بار تکون میخوره 

گفت طبیعی عادیه 

شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
منم تو اون هفته ها حساس بودم  چقدر استرس کشیدم  بعد ها اروم تر میشی

عزیزم از چند هفته به بعد دیگه واضح حسش میکنیم؟ 

داخل اینترنت نوشته اگه حرکاتش کمه با پزشک صحبت کنید.ولی خب حسم میگه شاید الان زوده.باید بزرگتر شه تا ضربه هاش قدرت داشته باشه

عزیزم از چند هفته به بعد دیگه واضح حسش میکنیم؟  داخل اینترنت نوشته اگه حرکاتش کمه با پزشک صحبت ...

به نظرم نت گردی راجع به مسائل پزشکی اشتباه محضه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیزم از چند هفته به بعد دیگه واضح حسش میکنیم؟  داخل اینترنت نوشته اگه حرکاتش کمه با پزشک صحبت ...

یادمه هفته ۲۴ که بودم ی روز اصلا حرکتی حس نکردم هیچی

پاشدم رفتم بیمارستان 

گفتن اوکی همه چیز

از هفته ۲۵ ۲۶ دیگه حس میکنی ولی ۳۰ هفته ب بعد کوچک ترین حرکاتشو متوجه میشی

خدایا! شاکرم که منو لایق مادر شدن دونستی🌸🤲🤰
فقط وقتی حرکتش کم شد باید چک کنی نه اینکه از صبح تا شب ذهنت درگیر کنی جنین تو شکم میخوابه و حرکتش کم ...

خب کلا حرکاتش کمه....من هنوز دریت نمیدونم منظور چجور حرکاتیه..اگه دست نزارم روی شکمم که حس نمیکنمش..حتما باید دست بزارم و بگروم ببینم کجا وول میخوره...روری یبار چک کنم کافیه؟؟

خب کلا حرکاتش کمه....من هنوز دریت نمیدونم منظور چجور حرکاتیه..اگه دست نزارم روی شکمم که حس نمیکنمش.. ...

فقط حرکت کنه یعنی بچه سالمه مهم نیست چه جور حرکتی هست اگر دیدی یه مدت هیچی تکون نمیخوره یه غذا بخور بعد ببین در یک ساعت ۴ تا ۶

بار باید تکون بخوره