2752
2734
عنوان

بیمه تکمیلی ایران

153 بازدید | 16 پست

سلام خانوما من تقریبا ۴ماه دیگه زایمانمه 

بیمه تامین اجتمایی دارم اگه الان بیمه تکمیلی بشم بیمارستان خصوصی هزینه ی سزارین رو میده؟سزارینم اجباریه بچه اولم سز بودم

بیمه تکمیلی ایران

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم باید قبل از زایمان بیمه تکمیلی رو میگرفتید

مرسی عزیزم رفتم بیمارستان گفت دوره انتظار ۳ماه تا ۶ ماهه الان من موندم قبول میکنن یا ن 

اگه قبول نمیکنن من بیمه نکنم یهو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم رفتم بیمارستان گفت دوره انتظار ۳ماه تا ۶ ماهه الان من موندم قبول میکنن یا ن  اگه قب ...

یکی از دوستام ماه هشت بود قبول نکردن اونم دیگه تکمیلی نکرد ولی چون الان جوانی جمعیت قوانین تغییر کرده حتکا بپرس منتهی بیمارستان دولتی ها هم برای زایمان خوبن

اونجا قبول مکنن؟در کل دولتی فک کنم تامینم جواب میده

اونجا قبول میکنن ولی حتما از بیمه بپرس که تازه میخوای بیمه بشی و اینکه چقد از جیب خودت موقع ترخیص باید بدی.

شاید کامل بده شایدم یه هذینه کم خودت بدی

من بیمه کار میکنم دوره انتظار میخوادنمیتونی بیمه تکمیلی استفاده کنی

واقعا؟؟ببخشید یه سوال دیگه 

تا ۳ماه پیش من بیمه تکمیلی بودم ولی چون شوهرم شغلشو عوض کرد ۳ماه بیمه قطع شد الان مجدد دارن بیمه میکتن تو شرکت جدید هر دو بیمه هم ایران بود بازم جواب نمیده ن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706