2733
2739
عنوان

فریز کنم یا نه

108 بازدید | 10 پست

سلام چند ماهه درگیر عفونت واژن هستم بعد از مصرف داروها دو هفته خوبم دوباره سوزش و خارش شروع میشه،این بار دکتر گفت اگه خوب نشدی باید فریز کنی،میخواستم بدونم عوارض نداره فریز و مانع بارداری نمیشه؟؟ آخه بعضی ها میگن نازایی میاره درسته؟ آیا صد درصد عفونت رو درمان میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از عفونت نیس زخم داری. باید خوب مراقبت کنی تا خوب بشه

اینجوری بهتره تا فریز ولی بازهم نظر متخصص مهمه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2728
من فریزو برای زخم انجام دادم نمیدونم واسه عفونتم هست 

دکتر گفت التهاب و عفونت داری فکر کنم میشه همون زخم،شما با یک جلسه فریز خوب شدی عوارضی نداشت براتون؟

قبل ازفریز اینکاروانجام بده شیاف لیابل بخر هربسته ش ۵تاداره وبایددوبسته استفاده کنی ویک شب درمیون درایام پاکی بزارداخل اپلیکاتور وبده بالا تاجایی که میشه...اگه رابطه نداشته باشی که چه بهتر واینکه برای خریدش ازجای مطمئن بخر

من خودم استفاده کردم هر۲روزش عفونتای خشک غیرخشک ازم خارج شد وگلوله مانندبود...

برای قبل بارداری هم خوبه رحم روگرم میکنه

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
دکتر گفت التهاب و عفونت داری فکر کنم میشه همون زخم،شما با یک جلسه فریز خوب شدی عوارضی نداشت براتون؟

آره مال من خوب شد دکترم اول گفت آمپول جنتامایسین بزن خوب نشد فریز کن که من زدم هشتا هرروز ولی خوب نشد فریز کردم راحت هم بود دکترم گفت فریز نکنی برات مشکل پیش میاد 

2738
منم التهاب داشتم درمان میشه خیلی راحت خودتو ننداز زیر دست این دکتر

الان چند ماهه انواع و اقسام پماد و قرص استفاده کردم به مدت خوبم دوباره شروع میشه،چیکار کنم تا خوب شم؟

الان چند ماهه انواع و اقسام پماد و قرص استفاده کردم به مدت خوبم دوباره شروع میشه،چیکار کنم تا خوب شم ...

من پماد استفاده کردم و فلوکونازول

و عنبرنسا

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..