2733
2734

با حقوق کارگری ماهی هشت و نیم و مستاجری و قسط و وام حسرت کلی چیز و کلی کار به دل خودم مونده و روحیم داغونه و نمیتونم به بچه دوم فکر کنم اما اینکه دخترم تک فرزند باشه و تنها باشه برام عذاب آوره نمیدونم چکار کنم سنمم دیگه داره بالا میره‌‌‌‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ گه حرف دل منو زدی من ۳۸ سالمه و یه پسر ۱۳ ساله دارم با این شرایط بد اقتصادی و تورم بالا میگم یکی دیگه به اینا بیارم و سختی بهش بدم از طرفی واقعاااا تک فرزندی بده ولی خب چاره ای نیست فقط خدا میتونه گشایش برامون ایجاد کنه

2728
اخ گه حرف دل منو زدی من ۳۸ سالمه و یه پسر ۱۳ ساله دارم با این شرایط بد اقتصادی و تورم بالا میگم یکی ...

بخدا انقدر به این قضیه فکر میکنم از یه طرف میگم خداروزی رسونه از طرفی هم میگم واقعا شرایط سخت شده باید منطقی تر انتخاب کرد دختر من دوسال و نیمشه خیلی تنهاست دلم براش میسوزه

بخدا انقدر به این قضیه فکر میکنم از یه طرف میگم خداروزی رسونه از طرفی هم میگم واقعا شرایط سخت شده با ...

صادقانه شرایط شرایط اقتصادی بده و گرونی بیداد میکنه که خدا هم تعجب کرده منم مثل شما بهش فکر میکنم ولی دوست ندارم بعدها بچه ام بگه مامان اگر شرایطتون خوب نبود چرا منو به دنیا آوردی من خودمم خیلی سختی کشیدم بنابراین سعی میکنم احساسم رو نادیده بگیرم و عاقلانه تصمیم بگیرم

صادقانه شرایط شرایط اقتصادی بده و گرونی بیداد میکنه که خدا هم تعجب کرده منم مثل شما بهش فکر میکنم ول ...

دقیقا منم به همین چیزا فکر میکنم باید قبول کنیم بچه های الانم به شدت پرتوقع شدن مثل زمان خودمون نیستن که

2740

وای منم دقیقا مث خودتم از فکرش دیوونه شدم با چند نفر حرف زدم یه عده گفتن بیار بچت تنها نشه یه عده گفتن اشتباهه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
اخ گه حرف دل منو زدی من ۳۸ سالمه و یه پسر ۱۳ ساله دارم با این شرایط بد اقتصادی و تورم بالا میگم یکی ...

دیگه پسرت بزرگ شده حتی اگه شرایطشم داشتی و نیار چون با این اختلاف سن همدم پسرت نمیشه بچه دوم

بخدا انقدر به این قضیه فکر میکنم از یه طرف میگم خداروزی رسونه از طرفی هم میگم واقعا شرایط سخت شده با ...

تا ۲تا ۳سال باید بیاری وگرنه دیگه فایده ای برای تنهایی دخترتون نداره بچه هایی که بیشتراز ۳سال فاصله دارن دیگه همبازی ویار هم نمیشن همشون انگار تنها هستن

2706