2733
2734
عنوان

مدرسه دولتی یاغیرانتفاعی

597 بازدید | 74 پست

سلام 

پسرمن 6سالشه وسال بعدمیره کلاس اول وامسال هم پیش دبستانیه سنجش هم قبول شده بنظرتون مدرسه دولتی ثبت نامش کنم یاغیرانتفاعی؟

ناگفته نماندک پسرم تمرکزش پایین وپیش فعالی داره(روانپزشک بردم دارومصرف میکنه،کاردرمانی میبرمش،پیش دبستانی هم میره وخودمم کلی توخونه باهاش کارمیکنم)کسی بوده فرزندش شرایط پسرمنوداشته وچیکارکردین لطفاراهنماییم کنی؟

خدایا!من یاغی نیستم✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دخترم همین مشکل رو داره ببر غیر انتفاعی ولی همچین بچه های خودت باید خیلی بهش برسی چون اصلا گوش ن ...

براشماهم میره غیرانتفاعی؟؟بابچه های کلاس تویه سطحه؟

خدایا!من یاغی نیستم✋
2740
بله می‌ره غیر انتفاعی از قبلش خیلی بهتر الان کلاس چهارم هست ولی خب ضعیف بحث فقط درس نیست کلا نسبت به ...

جدی خداحفظش کنه کدوم شهریدهزینشومیفرماییدچقدمیگیرن؟راضی هستیدازمدرسه ومعلم هاش؟

خدایا!من یاغی نیستم✋
کرج هستم تقریبا بیست و دو تومنی شد مدرسه و معلم راه میان با شرایط 

یعنی قسطی میدیدیایکجا؟من فک کردم دوسال بره غیرانتفاعی سال سوم میتونه بره دولتی یعنی بنظرتون امکانش نیس؟؟

خدایا!من یاغی نیستم✋
یعنی قسطی میدیدیایکجا؟من فک کردم دوسال بره غیرانتفاعی سال سوم میتونه بره دولتی یعنی بنظرتون امکانش ن ...

چرا قسطی می‌دیم همه بچه ها هم مثل هم نیستند انشالله که بچه شما مشکلی تو درس نداشته باشه مثلا دختر من یاد میگیره شفاهی هم جواب میده ولی تو امتحان کتبی گیر می‌کنه باید خیلی بیشتر رسیدگی کنین بعد من کلاس اولش و دومش مجازی درس خوند کلا پایه ضعیف رفت بالا الان باز شرایط بهتر شده 

چرا قسطی می‌دیم همه بچه ها هم مثل هم نیستند انشالله که بچه شما مشکلی تو درس نداشته باشه مثلا دختر من ...

اره راس میگی کرونابودکارشماسختربود،والاازمن دیگ منی نمونده توخونه باهاش کارمیکنم ک ازبچه های پیش دبستانی  عقب نمونه ولی خب بخودبچه هم مونده،ببخشیدی سوال دیگ ارتباط گیریش چطوره رفته رفته بهترمیشه؟دوست پیدامیکنه؟

خدایا!من یاغی نیستم✋
اره راس میگی کرونابودکارشماسختربود،والاازمن دیگ منی نمونده توخونه باهاش کارمیکنم ک ازبچه های پیش دبس ...

حل میشه باهاش کار کنی خیلی بهتر میشه ارتباطش هم یکی از مشکلات منه می‌ره با سن پایین تر ها بازی می کنه تو مدرسه البته با دوستاش هم خوبه ولی زیاد صمیمی نیست 

حل میشه باهاش کار کنی خیلی بهتر میشه ارتباطش هم یکی از مشکلات منه می‌ره با سن پایین تر ها بازی می کن ...

اره پسرمن دقیقااینجوریه دوستاش میان سمتش این فاصله میگیره هرچقدم بهش میگم بازکارخودشومیکنه،ممنونم ک وقت گذاشتی❤

خدایا!من یاغی نیستم✋
2706