2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تتو کارم گلم

لبات رنگ ملیحی میگیرن.بله روش رژ هم میشه زد

ولی نمیشه لب رو ریمو کرد

چه رنگی مد نظرته؟

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
من جایی ک انجام دادم کارش عالی بود شیدینگ لب و تتو خط چشم و ابرو انجام دادم لب اولش ک برام زد ی قرمز ...

میشه رژلب هم زد ؟!

اگر از رنگ خود شید خوشمون نیومد میشه کاریش کنیم؟!

2740
من تتو کارم گلم لبات رنگ ملیحی میگیرن.بله روش رژ هم میشه زد ولی نمیشه لب رو ریمو کرد چه رنگی مد ن ...

موفق باشی عزیزم 

یه رنگ تقریبا گلبهی ...

یعنی تا اخر عمر داریم؟!

موفق باشی عزیزم  یه رنگ تقریبا گلبهی ... یعنی تا اخر عمر داریم؟!

به آرایشگرت بگو خودش برات ترکیب رنگ رو انجام میده.فقط اولش که میزنه خییییلی پررنگه و باید صبر کنی تا پوسته هاش بریزه

حدود ۵ سال میمونه بعد خودش کم کم پاک میشه

فقط خواهش میکنم جای خوب برو از رنگ خوب استفاده کنه و کاربلد باشه

من سه سال پیش جای خوبی نرفتم رنگ کبود زشت برام زد

الان خودم باید درستش کنم 

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏

مرسی عزیزم 

به آرایشگرت بگو خودش برات ترکیب رنگ رو انجام میده.فقط اولش که میزنه خییییلی پررنگه و باید صبر کنی تا ...

رنگ گلبهی خوبه ؟!

یا قرمز نارنجی ؟!

شما به چه قیمتی انجام میدین؟!

و لب ورم میکنه ؟! تا چند روز ؟!

از سه روز قبل شیدینگ باید با هروعده غذا یک عدد قرص آسیکلوویر مصرف کنید ضدتبخاله

اولش پررنگه بعدش رنگش میریزه قرمز نارنجی بزنی هم رفع کبودی میشه هم هیلد قشنگ صورتی بهت میده انگار لبات طبیعی سرخه

تا دو سه روز لبت ورم داره پوسته ریزی داره

2706