2733
2734
عنوان

بی بی چک با خط کمرنگ بیاین مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 4688 بازدید | 98 پست
من مدیکور نزدم ولی یکی ٢٦ پری زدم هاله خیلی کمرنگ بود یکی ٢٩ یک روز بعد از موعدم خط واضح ولی مدیکور نبود
بیخیال عطرهای گرانقیمت... آدم ها باید بوی معرفت بدهند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط این دو تا علایم رو داشتم امروز رفتم عید دیدنی حس کردم پریود شدم اومدم خونه دیدم ترشح سفیده مث شیر رقیق... بی بی زدم اینجوری شد .. البته هاله نیس قشنگ خطه ممیتونم بگم توهمه.. چون تو تاریکی هم قشنگ معلومه
زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
2731
فقطم صورتم که هیچ وقت جوش نمیزد جوش ریخت بیرون و ترشحاتمم زیاد شده بود دیگه علائم نداشتم البته از یه هفته قبلش کمرم بدجور درد گرفت که همش دراز کش بودم ولی فکر نمیکردم به خاطر بارداری باشه
بیخیال عطرهای گرانقیمت... آدم ها باید بوی معرفت بدهند...
ایشالا بارداری عزیزم. دوستمون درست میگه.بستگی به زمان لقاحت داره که ممکنه زود شده باشه
کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
امیدوارم مثبت واقعی باشه علایمت علایم بارداریس ایشالا واقعا باردار باشی تجربه ی خودم از مدیکور اصن خوب نیس سری قبل ۶ تا مثبت شد برام با خیال راحت رفتم آزمایش اما بتام صفر بود امیدوارم مال شما مثبت واقعی باشه
مردم شهری که همه در آن می لنگند به کسی که راست راه میرود می خندند😕
2706