2737
2734
عنوان

منو دکتر قسمت ۲🤣

388 بازدید | 18 پست

چند روز تاپیک زدم ک رفتم دندونپزشک خیلی ازم سوال میپرسید همه گفتن همینطوری سوال میپرسیده حواست پرت بشه،.سوالاشم اینا بود: چند سالته؟شغلت چیه ،چ پایه هایی درس میدی،سنت بع قیافت نمیخوره و کجایی هستی و ازین دست 

،،،امروز ک رفتم تقریبا بعد یه هفته،گفت متولد۷۲ بودی اره؟ 

گفتم بله,

گفت اصلا بها نمیاد 

گفتم خب چند میخوره 

گفت۷۸ 

بعد دوباره گفت تو کلاسات چند تا دانش اموز داری و چند تا سوال این مدلی پرسید 

بعدش گفت به پسرا هم درس میدی 

خندیدم گفتم نه 

گفت اخه موقع ما( اونم سی سالشه) معلمای راهنماییمون هم خانم بودن اما خب خداروشکر خیلی خوشگل نبودن وگرنه من درس نمیخوندم و گمراه میشدم ،خندید بعد حرفش!

دندونمم تموم نشد گفت برو دوشنبه بیا 

بازم بنظرتون بی منظوره؟ 😂

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر تابلو 😂 همسنین 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2738
چقدر تابلو 😂 همسنین 

اره اون روزاول گفت سنت به معلمی نمیخوره 

بعد من گفتم من سنم زیاده 

گفت چند سالته 

گفتم سی 

گفت چ جالب منم سی سالمه 

بعت دوباره گفت یعنی ۷۲ 

گفتن اره

...
انضات فرستادم

لطف کردی گلی 

منم واست فرستادم

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
کلا به خودت گفته گل  مبارک که باشه خوشبخت بشین 😌🤦😐🥸🥸🥸😂😂😌😌😌

عزیزم من هیچ قصدی باهاش ندارم 

کلا شرایط زندگیم برای اشنایی با کسی نیست 

اما فقط کنجکاوم بدونم چی تو مخشه 

و منتظرم بع زبون بیاره 

...
2706