2737
2734

کدوم طرفیه ازنظرعقیدتی وسیاسی

اگرمادرش مخالف ازدواجشون بشه چکارمیکنه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
میشه بازم بگید؟

ببین خیلی حرفهاهستش ولی بعدهایانظرخودت عوض میشه یاشرایط

ولی عقیدتی وسیاسی اصلاعوض نمیشه

واختلافش وحشتناکه توی زندگی

وبچه ننه یاآبجی نبودن همسر

یعنی کل خوشی زندگیت روزهرمیکنه

اگرمستقله وخودش تصمیم گیرنده است ودیگران روش تاثیری ندارندعالیه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
میشه جزئی تر بگید چیا پرسیدید؟

همینا که نوشتم. مثلاً اگه نماز روزه برات مهمه بپرس. حد پوششی که میخواد. سطح روابط با نامحرم. مثلاً بعضی خانواده ها زن و مرد خیلی راحتن. دست میدن حتی روبوسی میکنند شوخی میکنن 

خوب کسی که اینجوری نباشه خیلی سخته. درونگرا برونگرا نباید با هم ازدواج کنند. دوست داره عروسی مختلط باشه یا سوا. ممکنه به نظر این مسایل پیش و پا افتاده به نظر برسند. زندگی رو تلخ میکنن

@خربوریدان     میشه کمکم کنید؟

سلام جلسه اول هیچی 

فقط ببینید به دلتون میشینه یا نه

بعدا در معاشرت کم کم از عقاید و مسائل دیگه بپرسید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706